123

Hasiok.

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 17 sty 2014, 00:06
W sporym skrócie:

dream* napisał(a):dystansuje się od osób które próbują się nadmiernie zbliżyć. Ciężko mi zaufać potencjalnemu partnerowi więc rzucam mu kłody pod nogi, testuje, przetrzymuje... jeśli się nie zniechęci a mi zacznie zależeć... wtedy dopiero zaczyna się prawdziwy koszmar.
Ciągłe analizowanie jego zachowania i próba przewidzenia kiedy i jak mnie zrani, co skutkuje atakami paniki... paniki która jak huragan, niszczy i destabilizuje wszystko... W tej panice zrywam, burzę poczucie bliskości, mówię bardzo bolesne rzeczy żeby tylko zniechęcić tą osobę na tyle skutecznie by nigdy już nikogo z nas nie kusiło do powrotu, by nie było czego naprawiać... niestety zapętlam się w tym.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Reiben 17 sty 2014, 00:07
Któryś przeżył?
Reiben

SINGLE wątek zbiorczy

przez Candy14 17 sty 2014, 00:09
Problem w tym, że mi się znudziła ta huśtawka już.

dobrze dobrany lek na poczatek i psychoterapia zlikwduja hustawki
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SINGLE wątek zbiorczy

przez Indifference1 17 sty 2014, 00:09
Reiben napisał(a):Któryś przeżył?

haha xD
Dream mam nadzieję, że nigdy nie trafię na faceta o podobnym do ciebie charakterze
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 17 sty 2014, 00:10

jeden 5 lat, 2gi 2,5roku... pozostali to takie dwutygodniowe lub miesięczne związki które kończyły się tym, że zrywałam ale już nie chciałam wrócić :) W przypadku dłuższych związków jest to huśtawka rozzstań i powrotów. okropnie żałosna sprawa.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez socorro 17 sty 2014, 00:10
dream*,
dużo w tym Twojej krzywdy, nie tyle co krzywdzisz innych, jak krzywdzisz sama siebie
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

SINGLE wątek zbiorczy

przez Reiben 17 sty 2014, 00:11
dream* napisał(a):

W przypadku dłuższych związków jest to huśtawka rozzstań i powrotów. okropnie żałosna sprawa.

Czyli gówniane law story z potokiem łez...też bym się wkurwił :smile:
Reiben

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 17 sty 2014, 00:25
Indifference1 napisał(a):

haha xD
Dream mam nadzieję, że nigdy nie trafię na faceta o podobnym do ciebie charakterze

też Ci tego nie życzę :pirate:
ale z tego co czytałam to obawiam się, że mogłaś niestety już trafić :(((((((

socorro napisał(a):dream*,
dużo w tym Twojej krzywdy, nie tyle co krzywdzisz innych, jak krzywdzisz sama siebie

yep, też mocno cierpię, moje życie w bliskiej relacji podszyte jest lękiem, wstydem, niską samooceną i brakiem jakiejkolwiek stabilizacji. W przypływie paniki niszczę wszystko jak huragan, palę mosty i miotam ostrymi, raniącymi słowami by nikt się do mnie nie zbliżał. To z kolei tylko podsyca lęk, brak samoakceptacji, poczucia bezpieczenstwa i katalizuje kolejny wybuch paniki. Samo przyznanie się przed sobą i przed psychiatrą, że stosuje przemoc psychiczną było dla mnie strasznie ciężkie i wstydliwe. Ale jestem tego wszystkiego świadoma, mam już tyle lat by nazywać rzeczy po imieniu. Problem w tym, że jeszcze bardzo długa droga przede mną. Narazie nie chcę jej z nikim współdzielić bo wiem że to chore i żałosne gówno.

zreszta dobrze mi samej.

-- 16 sty 2014, 23:30 --

Reiben napisał(a):
dream* napisał(a):

W przypadku dłuższych związków jest to huśtawka rozzstań i powrotów. okropnie żałosna sprawa.

Czyli gówniane law story z potokiem łez...też bym się wkurwił :smile:

kto płacze ten płacze :evil: :pirate:

-- 16 sty 2014, 23:32 --

Candy14 napisał(a):
Problem w tym, że mi się znudziła ta huśtawka już.

dobrze dobrany lek na poczatek i psychoterapia zlikwduja hustawki

lek już troche ustabilizował nastroje, ale terapia to długa droga którą chyba w moim przypadku lepiej przebyć samotnie niż budować coś co jest karykaturą związku i jeszcze zadreczać inną osobę swoimi zaburzeniami. :P
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez SmutnaTęcza 26 sty 2014, 11:01
Kiedyś chciałam mieć chłopaka tylko w swoim wieku lub rok starszego. Każdy starszy przynajmniej o 2 lata był dla mnie starym dziadem. Teraz wzięłabym nawet kogoś starszego o 10 lat, a ostatnio zastanawiam się, czy nie mógłby to być również chłopak młodszy o 2-3 lata... :-|

Poza tym byłoby fajnie, gdyby był to ktoś, kto chodzi na siłownię i ma jakiś tam fajny wygląd, to może i mnie by zmobilizował do ćwiczeń... :(

SINGLE wątek zbiorczy

przez Argo91 26 sty 2014, 20:04
Witam ,
Mam na imię Paweł ,mam 22 lata ,jestem z okolic Wrocławia.
Szukam osób ,które podobnie jak ja czują się osamotnieni nie mają z kim pogadać .
Bardzo chętnie poznam kogoś z Dolnego Śląska .

Może jest ktoś na forum kto w tym roku tj. w październiku ma zamiar rozpocząć studia.Ja mam również taki zamiar ,ale potrzebuje motywacji ,bo często mam napady lęku .Potrzebuję wsparcia :roll:

gg 49683013

SINGLE wątek zbiorczy

przez aptasia 31 sty 2014, 11:27
ale tu cichutko jak nigdy :)))
Gdzie się podziewacie kochane single? I jak wam się wiedzie? Co u was? :)
Sylvia Plath

SINGLE wątek zbiorczy

przez Synsa 31 sty 2014, 11:45
Ja ciągle sama, tylko kota mi brakuje do obrazka starej panny :D
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

SINGLE wątek zbiorczy

przez lunatic 01 lut 2014, 02:45
Welcome :twisted:

SINGLE wątek zbiorczy

przez umuntu 01 lut 2014, 05:27
dream* napisał(a):ale tu cichutko jak nigdy :)))
Gdzie się podziewacie kochane single? I jak wam się wiedzie? Co u was? :)

Kochana dream* ja się dziś pierwszy raz od ponad pół roku (czyli od początku nerwowych problemów) podziałam w klubie, na imprezie, jak za starych dobrych czasów :D Znaczy to, że wiedzie się coraz lepiej, mimo że singielstwo nadal kwitnie ;)
A Ty jak się miewasz?
"Everything happens for a reason." I'd like to believe that.

Sortuj wg