OT

Hasiok.

OT

przez kokos7 19 lis 2013, 12:46
Zastanawiam się czasem nad podobieństwem guza mózgu do innych nowotworów: np. kości, białaczki, piersi, narządów rodnych .

Alehija, to niekoniecznie trzeba wyszukiwać zależności miedzy guzem a chorobami psychicznymi.
Raczej tutaj wiekszy jest wpływ przezywanie wewnątrz emocji, szczegolnie tych negatywnych.
Nie od dziś wiadomo, że emocje typu: gniew, gorycz, nienawiść, niemożnośc pogodzenia się z jakąs sprawą w dłuższym czasie, prowadzą do zaburzeń fizycznych organizmu w tym właśnie niektórych nowotworów. Czy też wpływ działalności złego ducha, chocby poprzez okultyzm.
Żaden profesor Tobie o tym nie powie.
Natomiast ja widze te zależności w przypadku, uzdrowien na modlitwach charyzmatycznych, gdzie ludzie przebaczając, pozbywając się złych emocjii, czy też uwalniając się od wszelkich okultystycznych rzeczy zostali uzdrowieni z raka.
Oczywiście nie musi to być regułą.
Tutaj też jest trochę info:
modlitwy-charyzmatyczne-o-uzdrowienie-i-uwolnienie-t45459.html

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez milady 19 lis 2013, 13:30
Candy14 napisał(a):milady strasznie mi sie podoba Twoja ostatnia fota. Ma w sobie cows takiego ze chce sie na nia patrzec i patrzec :D

dzięki Candy :D

ale offtopa narobiliście... a ja dorzucę coś od siebie.
Mam wrażenie, że co poniektórzy ludzie na tym forum za dużo wagę przywiązują do wyglądu. Ciągle tylko widać posty ludzi, którzy płaczą, że nie znajdą partnera, bo mają za brzydką twarz albo coś tam jeszcze. Owszem, nie znajdziecie. Bo o tym myślicie i narzekacie na to, co odbija się w was całych i ludzie to widzą i czują. W przypadku kobiet można to jeszcze zwalić na słodką niepewność i niejednokrotnie znajdzie się facet, który będzie się chciał wami zaopiekować (ale tutaj zagwarantować nie można że też na długo...) o tyle w przypadku facetów sytuacja wygląda trochę gorzej. No więc ja wam radzę przestać się skupiać na czymś czego nie zmienicie i próbować polubić SIEBIE, a nie tylko waszą facjatę. Bo nie tylko ona istnieje i możliwe że nawet jakbyście mieli piękną to dalej znaleźlibyście powód do narzekania, że nie macie nikogo (na przykład nie dostrzegalibyście że taką macie albo uczepilibyście się szczegółów). Powód siedzi w psychice.
I leczyć się i rozwijać i jeszcze raz rozwijać..
Pisze to z perspektywy jeszcze zakompleksionej osoby, która parę lat temu cała tonęła w kompleksach, dziś TEŻ tonę, ale już wiem którą stroną muszę iść żeby zaakceptować siebie w pełni i widzę pierwsze rezultaty.
Ostatnio edytowano 19 lis 2013, 13:33 przez milady, łącznie edytowano 1 raz

przez Siding Spring 19 lis 2013, 13:33
+1:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kokos7 19 lis 2013, 13:35
milady napisał(a):
Candy14 napisał(a):milady
Pisze to z perspektywy jeszcze zakompleksionej osoby, która parę lat temu cała tonęła w kompleksach, dziś TEŻ tonę, ale już wiem którą stroną muszę iść żeby zaakceptować siebie w pełni i widzę pierwsze rezultaty.

nie przesadzaj ;)
wyglądasz na pewną siebie i zdecydowana kobietę, która wie czego chce
powiedz mi jak to jest w końcu z Twoimi ustami, bo tu ciągle dyskusje trwają :D

przez Candy14 19 lis 2013, 13:39
milady, :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez milady 19 lis 2013, 13:43
kokos84 napisał(a):
milady napisał(a):
Candy14 napisał(a):milady

nie przesadzaj ;)
wyglądasz na pewną siebie i zdecydowana kobietę, która wie czego chce
powiedz mi jak to jest w końcu z Twoimi ustami, bo tu ciągle dyskusje trwają :D

Ja sobie zdaję sprawę ze swoich zalet. Ale kompleksy czasami biorą jeszcze górę :P.

o ustach powiedziałam już wszystko przecież i dyskusję uważam za zakończoną :D

przez Arhol 19 lis 2013, 14:08
milady napisał(a):
Candy14 napisał(a):milady strasznie mi sie podoba Twoja ostatnia fota. Ma w sobie cows takiego ze chce sie na nia patrzec i patrzec :D

dzięki Candy :D

ale offtopa narobiliście... a ja dorzucę coś od siebie.
Mam wrażenie, że co poniektórzy ludzie na tym forum za dużo wagę przywiązują do wyglądu. Ciągle tylko widać posty ludzi, którzy płaczą, że nie znajdą partnera, bo mają za brzydką twarz albo coś tam jeszcze. Owszem, nie znajdziecie. Bo o tym myślicie i narzekacie na to, co odbija się w was całych i ludzie to widzą i czują. W przypadku kobiet można to jeszcze zwalić na słodką niepewność i niejednokrotnie znajdzie się facet, który będzie się chciał wami zaopiekować (ale tutaj zagwarantować nie można że też na długo...) o tyle w przypadku facetów sytuacja wygląda trochę gorzej. No więc ja wam radzę przestać się skupiać na czymś czego nie zmienicie i próbować polubić SIEBIE, a nie tylko waszą facjatę. Bo nie tylko ona istnieje i możliwe że nawet jakbyście mieli piękną to dalej znaleźlibyście powód do narzekania, że nie macie nikogo (na przykład nie dostrzegalibyście że taką macie albo uczepilibyście się szczegółów). Powód siedzi w psychice.
I leczyć się i rozwijać i jeszcze raz rozwijać..

Zgodzę się,90% w głowie...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez rafzap 19 lis 2013, 16:23
light napisał(a):
rafzap napisał(a):Co za problem, jest przecież mnóstwo "wspaniałych" leków na aseksualność i totalną wyjebkę na wszystko.

Zajebisty jesteś, jeszcze doradz samobója, bo po co się w ogóle wkurwiac czymkolwiek i przejmować :brawo:

Oj chłopie, nie zabronisz mi chyba być cynicznym :angel:
evil boy 4 life

przez Pieprz 19 lis 2013, 18:35
Masked_Man napisał(a):Mushroom, no to gdzies Ty slyszal oprocz rodzicow i dziadkow? Coz, ja w koncu powiedzialem swoim rodzicom, ze wcale tak nie uwazam jak oni mowia, ze mam paskudny ryj, ze zadna mnie nie chce. Przestali mi to mowic (chyba) 8)

A różnie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez khaleesi 19 lis 2013, 18:55
rafzap, jaki masz kolor oczu? Zielony?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez rafzap 19 lis 2013, 19:37
W dowodzie mam niebieskie. Ogólnie to są takie niebiesko-zielono-nijakie 8)
evil boy 4 life

przez Pieprz 19 lis 2013, 19:39
moje są niebiesko czerwone
Król Balu

przez milady 19 lis 2013, 19:41
Mushroom napisał(a):moje są niebiesko czerwone

czyżby jakaś szatańska domieszka genów? :D

mi tam gadają, że mam czarne i mi źrenic prawie nie widać...

przez Pieprz 19 lis 2013, 19:42
czyżby jakaś szatańska domieszka genów?

krwi :(
Król Balu

Sortuj wg