ile mamy lat - ankieta

Hasiok.

ile mamy lat

0-15
0
Brak głosów

15-20
4
27%

20-30
7
47%

30-40
2
13%

40-50
1
7%

50 i wiecej
1
7%

Liczba głosów : 15

ile mamy lat - ankieta

przez Fatale 28 wrz 2013, 20:40
satinela napisał(a):Jak w temacie, ...

załozyłam taka ankiete, bo zastanawiam sie, w jakich okresach dopada nas choróbsko,i czy wogole wiek, ma jakis wpływ, ...z pewnoscia nie, zapewne wiele opracowan naukowych jest w tym temacie, czynnikow jet tyle ile nas samych, ...

moze uda nam sie ciekawy watek miec ..

Choróbsko może nas dopaść (daję tylko przykład) w wieku 14 lat a ciągnąć się kilkanaście albo kilkadziesiąt lat za nami.. Więc taka ankieta trochę nielogiczna wg mnie. No i te przedziały mi nie pasują. ALE zawsze warto próbować robić takie ankiety.. ;)
Byłam i jestem..

ile mamy lat - ankieta

przez Vian 28 wrz 2013, 21:24
satinela napisał(a):Jak w temacie, ...

załozyłam taka ankiete, bo zastanawiam sie, w jakich okresach dopada nas choróbsko,i czy wogole wiek, ma jakis wpływ, ...z pewnoscia nie, zapewne wiele opracowan naukowych jest w tym temacie, czynnikow jet tyle ile nas samych, ...

moze uda nam sie ciekawy watek miec ..

Mam 29 lat, ale choróbsko mnie dopadło jak miałam 0-15, ew. 15-20, nie jestem pewna, więc co mam zaznaczyć..? :?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

ile mamy lat - ankieta

przez Powietrzny Kowal 28 wrz 2013, 21:27
Mam 38 lat - najpierw nerwica lękowa w wieku 31 lat a następnie 3-4 lata później depresja - do dziś.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg