Usłyszałam nad ranem glos mówiący moje imie- czy mam schizo?

Hasiok.

przez mariannka27 23 lis 2012, 08:10
Zaczelo sie od tego ze mialam zle sny. Mialam duzo snow na jawie- ze cos mnie atakuje- jakas zmora, ze cos na mnie siada, wykreca mi kregoslup. Od tamtej porty zaczelam sie bac zlego ducha. Poszlam do psychiatry- przepisala mi leki na lek. One malo co daly- zaczelam jedynie miec mniej snow zlych, ale lek wciaz byl Poszlam drugi raz do tej psychiatry- stwierdzila ze to moze byc psychoza- poczatek choroby. Przepisala mi neuroleptyk. Od tamtego czasu zaczelam masakrycznie bac sie choroby psychicznej. Zmienilam lekarza, bp tamten byl za daleko. Wczoraj bylam u innej psychiatry- kobiety ktora leczy na oddziale psychiatrycznym. Powiedziala ze nie widzi psychozy tylko silna nerwice. Przepisala mi leki na lek i nerwice, obsesyjne myslenie, a neurolpetyki kazala przestac brac.

Zostalam bardzo uspokojona. Juz po tej wizycie bylam o polowe zdrowsza- jak to mowi moja rodzina, Ale... dzisiaj w nocy mialam zdarzenie.. spalam i w takim pol snie uslyszalam glos mowiacy moje imie:OOO Przerazilam sie strasznie, to juz chyba jednak schiza ;((((((((((
Ostatnio edytowano 23 lis 2012, 18:17 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Na forum nie dublujemy postów-Regulamin.

przez Candy14 23 lis 2012, 15:54
Po co dublujesz tematy? post1055113.html#p1055113 jeden do usuniecia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg