Depresja z powodu niecheci dopasowania sie do kobiet

Hasiok.

przez mjnbkjj 18 lip 2012, 11:09
Cierpie na depresje gdyż to zawsze wzgedy kobiet sie liczyły

przez *Wiola* 18 lip 2012, 11:12
mjnbkjj, Gdzie się liczyły, jakie względy? :P
Moderator

przez *Monika* 18 lip 2012, 11:14
mjnbkjj, skąd ta niechęć?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mjnbkjj 18 lip 2012, 11:15
musiałbym wiedziec ze mnie niezablokujesz, dasz swobodnie sie wyrażać, czuje sie jak ktos sterowany kogo mozesz zaraz usunać i po temacie ani śladu

-- 18 lip 2012, 11:16 --

"Taplają sie przyjemnosci sexualnej od najmłodszych lat, dostają te propozycje i kreatywności od mezczyzn i chłopaków, umawiają sie tu na sex codziennie z jakimiś typami, żeby nierobic burdelu ze swojego zycia, skrywają sie pod niewinnymi buzkami i słowami o szanowaniu, każda z nich mowi ze nic niepokazuje każdym gestem zapraszając do sexu, mają miny jakby umawiały sie na za1ebistą imprezke, wszystko jak w filmie sponsoring alkochol to tez swietny tusz dla spełniania ich doznan sexualnych, takiemu jak ja pozostaje gwałt bo niechcialem sie dostosowac do potrzeb kobiecych."

przez *Monika* 18 lip 2012, 11:17
mjnbkjj, Nie zablokuję, ale nie obrażaj nikogo i nie pisz postów w stylu kobiety to dziwki etc.
Dobrze?
Obrazek
Główny Moderator

przez *Wiola* 18 lip 2012, 11:18
mjnbkjj, Jeśli nie będziesz nikogo obrażał, wyrażał się wulgarnie, to możemy pogadać. Ale to są warunki.
Moderator

przez *Monika* 18 lip 2012, 11:22
mjnbkjj napisał(a):"Taplają sie przyjemnosci sexualnej od najmłodszych lat, dostają te propozycje i kreatywności od mezczyzn i chłopaków,

O kim Ty mówisz?
Ja jak byłam małolatą, to w głowie mi nauka była.
Bzdury, nie uogólniaj!
umawiają sie tu na sex codziennie z jakimiś typami, żeby nierobic burdelu ze swojego zycia, skrywają sie pod niewinnymi buzkami i słowami o szanowaniu,

Gdzie się umawiają na sex?
Znów uogólniasz.
Albo obracasz się w nieodpowiednim towarzystwie, albo jesteś sutenerem, już sama nie wiem.
Umów się na taki niezobowiązujący sex, co Ci szkodzi?
każda z nich mowi ze nic niepokazuje każdym gestem zapraszając do sexu, mają miny jakby umawiały sie na za1ebistą imprezke, wszystko jak w filmie sponsoring alkochol to tez swietny tusz dla spełniania ich doznan sexualnych, takiemu jak ja pozostaje gwałt bo niechcialem sie dostosowac do potrzeb kobiecych."

A jakie te kobiety miały wobec Ciebie oczekiwania?
W czym się nie chciałeś dostosować?
Obrazek
Główny Moderator

przez mjnbkjj 18 lip 2012, 11:24
jesli napisze że kobiety są te ktore czerpały korzysci wzamian za mozliwosc bycia z nimi to bedzie potraktowane z obraze, a takie stanowisko kobiet jest własnie przyczyną moiej depresji

przez *Wiola* 18 lip 2012, 11:26
mjnbkjj, A jakie czerpały korzyści? Przecież Ty nie byłeś z żadną kobietą, więc co za bzdury opowiadasz?
Moderator

przez mjnbkjj 18 lip 2012, 11:26
widze poprostu ze chcesz mi wmowic że ich życie polega na nauce, tylko niewidze jakoś mądrych kobiet ktore sprawują władze nad swiatem... czy jakies przejawy tematów do rozmów

przez *Wiola* 18 lip 2012, 11:30
mjnbkjj, A powiedz mi , ile Ty znasz kobiet? Tak osobiście?
Moderator

przez mjnbkjj 18 lip 2012, 11:30
niebyłem z kobietą, bo chciały jakiś korzyści, kasa to wierzchołek góry lodowej, moge przytoczyc ci opisy kobiet z serwisów towarzyskich

"SEKRETNE ZDJĘCIE wysyłam za 30 kredytów tym, którzy są zainteresowani spotkaniem ze mną!!!! Chyba trochę umiecie czytac, co? Myśl głową a nie główką! Gołodupcy, bajkopisarze i desperaci - WON! Od razu was zablokuję! Kawki zapoznawcze to sobie darujcie! Szukam pana który zostanie moim całorocznym Mikołajem ;) Panowie tylko i wyłącznie od 40 roku zycia! Interesują mnie regularne spotkania i dobra zabawa bez jakiś poważnych związków. Ja zadbana, normalna, miła. Spotykam się tylko w hotelu bądź apartamencie. Darujcie sobie propozycje cen agencyjnych oraz tandetne teksty typu "ile za godzinke". Telefon podaje dopiero jak jesteśmy umówieni konkretnie na spotkanie. Panowie pytający o tzw. lokum:pomyliliście adres. PROSZĘ ŻEBY PISAŁY TYLKO OSOBY W 100% ZDECYDOWANE NA SPOTKANIE, PEWNE, ŻE BĘDĄ MIAŁY CZAS I NIE ODWOŁAJĄ GO W OSTATNIEJ CHWILI.

ahhhh....gdzie Ci mężczyzni... interesującego mężczyzny,zainteresowanego relacją sponsorowaną z młodą damą zapraszam"

przez Candy14 18 lip 2012, 11:32
mjnbkjj, nie wiem czy jest sens z Toba dyskutowac. Przeciez masz juz wyrobione zdanie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Monika* 18 lip 2012, 11:33
mjnbkjj napisał(a):jesli napisze że kobiety są te ktore czerpały korzysci wzamian za mozliwosc bycia z nimi to bedzie potraktowane z obraze, a takie stanowisko kobiet jest własnie przyczyną moiej depresji

Owszem, są kobiety, które nie kochają i są z kimś z uwagi na pieniądze.
Ale wyobraź sobie, że znam mężczyzn, którzy też czerpią korzyści z bycia z kobietą.

I co Ty na to?

Myślę, że masz niską samoocenę, nie wiesz czym tak na prawdę możesz zaimponować kobiecie.
Słuchaj...pieniądze, drincki i sex to nie wszystko.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg