Czy zdarzyło Wam sie.....

Hasiok.

Re: Czy zdarzyło Wam sie.....

przez linka 10 lis 2010, 20:37
Było to dla mnie smutne i straszne i niemiłe ale nigdy obrzydliwe.....generalnie, nie "rozkłada mnie to na łopatki" i czy brałam leki czy nie nie robiło to na mnie zbytnio wrażenia.....powinnam zostać patologiem 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 20:56
Marek77, A w jakim celu oglądasz takie filmy?
Ja unikam takich treści w necie ,z prostej przyczyny czym mniej wejść na takie strony tym mniej takich publikacji ...dla sławy właściciela strony .
Ale faktycznie ,kiedyś nieszczęścia robiły na mnie ogromne wrażenie ,teraz czuje tylko współczucie dla biednych ,nieporadnych ,zagubionych którym dzieje się źle i dla zwierząt . Istnieje spora grupa ludzi na których egzekucje mógłbym patrzeć na żywo .I nie zrobiło by to na mnie wrażenia .Mowie o politykach,kanciarzach ,naciągaczach ,wyzyskiwaczach i im podobnych ( tak leninizmem zajechało ,chyba nie? :) )
LitrMaślanki

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 21:02
Oglądałem filmik(prawdziwa egzekucja) gdzie jakiś 12 letnik muslim ciął głowę jakiemuś chłopu i było pełno krwi. Wcale mnie to nie obrzydziło ani nie poruszyło nawet jak mu kręgosłup przecinał...
Jeżozwierz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 21:03
to możliwe ,tak nawet bardzo ,ze gadzia cześć mózgu jest ciekawska .
A teraz już po zaspokojeniu takiej ciekawości ,dalej oglądasz?
LitrMaślanki

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 21:08
ten temat robi się ...gotycki ,trochę smutne co piszecie .
Tylko proszę bez linków
LitrMaślanki

przez linka 10 lis 2010, 21:09
Marek77 napisał(a): moze tkwi w tym podswiadoma potrzeba oswojenia sie z tym co kiedys w czasach naszych przodków było normą??

Bardzo ciekawe stwierdzenie...jakby się tak zastanowić.......kiedyś w związku z tym czytałam bardzo ciekawy matrykuł o śmierci. Kiedyś ludzie potrafili pożegnać się ze zmarłym, było czuwanie przy trumnie. W chwili obecnej jesteśmy tak nieprzyzwyczajeni do śmierci, do widoku zwłok, że zmarłego szybko zabiera zakład pogrzebowy, szybko pogrzeb przy zamkniętej trumnie...a później ludzie nie potrafią przejść okresu żałoby.....i np zostawiają w domu pokój zmarłego, jego rzeczy - wszystko tak jak było i robią tam wręcz "kapliczkę" na czesć nieżyjącego.....
Faktycznie stajemy się bardziej wrażliwi....a to co kiedyś było normą teraz uznane byłoby za grubiaństwo, wypranie z uczuć......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Jeżozwierz 10 lis 2010, 21:11
Nie oglądam tego filmiku i innych podobnych a widziałem już - zgniłe ciała, białe robaki w ciałach, zmiażdzone części ciała, płody poaborcyjne...
Obrazek
Skąd to brałem? Kolega mi pokazał taką stronkę o takiej tematyce.

MAŚALANKA. ZGODA CZY NIEZGODA?
Ostatnio edytowano 10 lis 2010, 21:14 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie rozumiesz po polsku? Prywatne sprawy załatwiaj na privie........
Jeżozwierz

Sortuj wg