dziwne skutki

Hasiok.

dziwne skutki

przez sazz68 02 sie 2010, 19:29
Witam, nie wiem co dokladnie ze mną jest, ale mam problemy z nerwami i mam lęki, ale nie pisze tu po to by dowiedziec się tego.

Po mega stresach jakie wyhodowala moja głowa mam chyba dośc specyficzne problemy.
- telepotanie szczęk(caly dzien)
- telepotanie głowy(czasami nawet w sytuacjach nie stresujacych)
- bol głowy
- oslabiona koncentracja
- zawieszki

Stosowalem przez 3 miesiace bellergot i sulpiryd, nie pomogło. Teraz biore depakine chrono i trittico cr.
Nic mi nie pomaga. Czy ktos miał/ma podobne problemy i jak sobie z tym radzi. Nawet leki przeciwpadaczkowe nie pomagaja, co ja mam zrobic?

Stracilem juz zaufanie do swojego neurologa, stwierdził ze po bellergocie i sulpirydzie przejda mi te objawy jak ręką odjął. Powiedział tez(byłem troche otumamiony) ze autonomiczna częsc mojego układu nerwowego wymknęła się spod kontroli. Wiec teraz mam takie padaczki z tego co zrozumiałem.
sazz68

Re: dziwne skutki

przez To takie czary... 03 sie 2010, 01:14
Tutaj masz opis najważniejszych zaburzeń psychologicznych :
zanim-za-o-ysz-temat-t20932.html

a tu konkretnie Nerwica lękowa : nerwica-l-kowa-t20935.html

sazz68 namów tego neurologa (albo go zmień) i niech da ci skierowanie na porządne badanie np: tomografia /rezonans mózgu !
Jak nie będzie zmian fizycznych w mózgu to dopiero można będzie powiedzieć że to ma podłoże psychiczne.

Niepokojące nawet przy nerwicy jest to co opisałeś" telepotanie szczęk i głowy ". Jest oczywiście możliwość że w ten sposób nerwica objawia się na zewnątrz.
Bol głowy, oslabiona koncentracja, zawieszki,kołatanie serca to standard przy nerwicy albo dystymii.

bellergot i sulpiryd -brałem,u mnie nieskuteczne .Jakieś dziwne te leki i mające chyba dużo efektów ubocznych. Psychiatra pewnie zapisałby ci coś lepszego.
To takie czary...

Re: dziwne skutki

przez sazz68 03 sie 2010, 12:02
dzieki za kazdą pomoc.
Moj neurolog powiedział mi ze zadne badania niczego nie wykryja, ale juz w jednej kwestii sie pomylil wiec mzoe powinienem zrobic sobie te badania, thx.
sazz68

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg