Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sazz68

dziwne skutki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam, nie wiem co dokladnie ze mną jest, ale mam problemy z nerwami i mam lęki, ale nie pisze tu po to by dowiedziec się tego.

Po mega stresach jakie wyhodowala moja głowa mam chyba dośc specyficzne problemy.

- telepotanie szczęk(caly dzien)

- telepotanie głowy(czasami nawet w sytuacjach nie stresujacych)

- bol głowy

- oslabiona koncentracja

- zawieszki

Stosowalem przez 3 miesiace bellergot i sulpiryd, nie pomogło. Teraz biore depakine chrono i trittico cr.

Nic mi nie pomaga. Czy ktos miał/ma podobne problemy i jak sobie z tym radzi. Nawet leki przeciwpadaczkowe nie pomagaja, co ja mam zrobic?

Stracilem juz zaufanie do swojego neurologa, stwierdził ze po bellergocie i sulpirydzie przejda mi te objawy jak ręką odjął. Powiedział tez(byłem troche otumamiony) ze autonomiczna częsc mojego układu nerwowego wymknęła się spod kontroli. Wiec teraz mam takie padaczki z tego co zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tutaj masz opis najważniejszych zaburzeń psychologicznych :

zanim-za-o-ysz-temat-t20932.html

a tu konkretnie Nerwica lękowa : nerwica-l-kowa-t20935.html

sazz68 namów tego neurologa (albo go zmień) i niech da ci skierowanie na porządne badanie np: tomografia /rezonans mózgu !

Jak nie będzie zmian fizycznych w mózgu to dopiero można będzie powiedzieć że to ma podłoże psychiczne.

Niepokojące nawet przy nerwicy jest to co opisałeś" telepotanie szczęk i głowy ". Jest oczywiście możliwość że w ten sposób nerwica objawia się na zewnątrz.

Bol głowy, oslabiona koncentracja, zawieszki,kołatanie serca to standard przy nerwicy albo dystymii.

bellergot i sulpiryd -brałem,u mnie nieskuteczne .Jakieś dziwne te leki i mające chyba dużo efektów ubocznych. Psychiatra pewnie zapisałby ci coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

dzieki za kazdą pomoc.

Moj neurolog powiedział mi ze zadne badania niczego nie wykryja, ale juz w jednej kwestii sie pomylil wiec mzoe powinienem zrobic sobie te badania, thx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi