Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwne skutki


Gość sazz68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem co dokladnie ze mną jest, ale mam problemy z nerwami i mam lęki, ale nie pisze tu po to by dowiedziec się tego.

 

Po mega stresach jakie wyhodowala moja głowa mam chyba dośc specyficzne problemy.

- telepotanie szczęk(caly dzien)

- telepotanie głowy(czasami nawet w sytuacjach nie stresujacych)

- bol głowy

- oslabiona koncentracja

- zawieszki

 

Stosowalem przez 3 miesiace bellergot i sulpiryd, nie pomogło. Teraz biore depakine chrono i trittico cr.

Nic mi nie pomaga. Czy ktos miał/ma podobne problemy i jak sobie z tym radzi. Nawet leki przeciwpadaczkowe nie pomagaja, co ja mam zrobic?

 

Stracilem juz zaufanie do swojego neurologa, stwierdził ze po bellergocie i sulpirydzie przejda mi te objawy jak ręką odjął. Powiedział tez(byłem troche otumamiony) ze autonomiczna częsc mojego układu nerwowego wymknęła się spod kontroli. Wiec teraz mam takie padaczki z tego co zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz opis najważniejszych zaburzeń psychologicznych :

zanim-za-o-ysz-temat-t20932.html

 

a tu konkretnie Nerwica lękowa : nerwica-l-kowa-t20935.html

 

sazz68 namów tego neurologa (albo go zmień) i niech da ci skierowanie na porządne badanie np: tomografia /rezonans mózgu !

Jak nie będzie zmian fizycznych w mózgu to dopiero można będzie powiedzieć że to ma podłoże psychiczne.

 

Niepokojące nawet przy nerwicy jest to co opisałeś" telepotanie szczęk i głowy ". Jest oczywiście możliwość że w ten sposób nerwica objawia się na zewnątrz.

Bol głowy, oslabiona koncentracja, zawieszki,kołatanie serca to standard przy nerwicy albo dystymii.

 

bellergot i sulpiryd -brałem,u mnie nieskuteczne .Jakieś dziwne te leki i mające chyba dużo efektów ubocznych. Psychiatra pewnie zapisałby ci coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×