czuje sie zastraszany przez administratora i ponizany

Hasiok.

Re: czuje sie zastraszany przez administratora i ponizany

przez polakita 05 sty 2010, 01:40
Paradoksy, w razie czego zostanę powiadomiona? Czy mogłabyś się wypowiadać jaśniej.
polakita

przez paradoksy 05 sty 2010, 01:46
polakita napisał(a):Paradoksy, w razie czego zostanę powiadomiona? Czy mogłabyś się wypowiadać jaśniej.

w razie tego
W kazdym razie, drodzy moderatorzy i uzytkownicy, jesli macie cos przeciwko moim postom, to prosze powiedzcie mi to wprost.
paradoksy

przez Ridllic 05 sty 2010, 06:59
łowca iluzji napisał(a):dlatego apeluje do was...badzcie obiektywni i bardziej wrazliwi na problemy innych.. jesli juz podejmujecie sie zadania administrowania forum dla ludzi chorych to róbcie to profesjonalnie

po primo o czym Ty wogole mowisz używajac slowa "szmata" do kobiety , po secundo na miejscu Magdy to bym Ci tak pojechal ,ze byś sie rozplakal dzieciaku , po tertio nie bawil bym sie w zadne ostrzezenia tylko od razu pernametny ban po quarto na chamstwo powinno sie odpowiadac chamstwem ,po quinto nie placz publicznie na innych jak sam zawiniles . Post mozesz zglosic Administratorowi zawsze pisze co mysle nie interesuje mnie ,ze moze poczujesz sie urazony moja wypowiedzia ;)

Palikota dostaniesz klapsa na gola pupe :mrgreen: psujesz nam umowy z firmami farmaceutycznymi i zamiast kanarow w te wakacje dostaniemy tylko po bilecie do Ciechocinka Zdroju :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 05 sty 2010, 11:46
Ridllic napisał(a):Palikota dostaniesz klapsa na gola pupe :mrgreen: psujesz nam umowy z firmami farmaceutycznymi i zamiast kanarow w te wakacje dostaniemy tylko po bilecie do Ciechocinka Zdroju :mrgreen:

Czy palikota to polakita? ;) chyba dołączę do jakiejś grupy anarchistyczno-kontestatorskiej, mam całkiem przeciwne podejście do wielu rzeczy niż ogólnoobowiązujące, nie tylko jeśli chodzi o leczenie ale o wiele innych rzeczy, system społeczny itd.

A co do Ciechocinka to polecam, fajne miejsce jakby czas stanął w miejscu w latach 60-tych, dancingi i fajwokloki :) tężnie kąpiel w solance fajna rzecz, raz byłam :)
polakita

przez łowca iluzji 05 sty 2010, 12:55
widze ze wzbudziłem w was agresje swoimi słusznymi racjami -potwierdza to tylko zasadnosc waszej obecnosci na tym forum... mysle ze kazdy powiedzial to co wiedział a bedzie jak zwykle... co rzecz jasna szybko zweryfikuje jedyny sprawiedliwy-czas

przez paradoksy 05 sty 2010, 13:23
łowca iluzji napisał(a):widze ze wzbudziłem w was agresje swoimi słusznymi racjami -potwierdza to tylko zasadnosc waszej obecnosci na tym forum... mysle ze kazdy powiedzial to co wiedział a bedzie jak zwykle... co rzecz jasna szybko zweryfikuje jedyny sprawiedliwy-czas

słuszna racja=jestem szmatą?
a to dziękuję.
paradoksy

przez magdalenabmw 05 sty 2010, 13:41
Panie Iluzjonisto, Ty sie ciesz że ja nie jestem administratorem albo modem :smile:
magdalenabmw

przez ALEKS*OLO 05 sty 2010, 13:43
Na miejscu Iluzjonisty nie pokazywałabym sie juz na tym forum, za taką obrazę kobiet ...chamstwo, dno...brak cienia kultury!!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez łowca iluzji 05 sty 2010, 14:57
na miano- kobiety trzeba sobie zasłużyc...olo pozostawie twoje prymitywne komentarze bez odzewu
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 15:19 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: na miano uzytkownika rowniez banuje uzytkownika ! za wulgarne podejscie do innych i brak umiejetnosci zachowania sie na forum

przez wovacuum 05 sty 2010, 15:12
łowca iluzji, jestes zalosny..to tyle w tym temacie.
wovacuum

przez Victorek 05 sty 2010, 15:32
Ja też bym z nim nie dyskutował, albo łowca to jest chory koleś poważnie, i wtedy i tak nie ma sensu sprzeczanie się z nim ani przedstawianie racji, albo jest gościem, który chce wyjść za inteligentnego i pokazać co to on nie potrafi, szkoda tylko że to forum to nie jest miejsce na to.
Za takie gadki różne jakie były jego udziałem ogólnie powinien dostać w r.yja ale że jest to forum to po prostu ban i narqa :)
Łowca kazał wszystkich z nerwicą wysłać do obozu koncentracyjnego, to by nam pomogło, mistrzu poczytaj trochę, w obozach ludzie z zaburzeniami, bądź załamaniami nerwowymi dostawali śmiertelny zastrzyk prosto w serce.
W ogóle w takich obozach było okropne cierpienie w wqurwiają mnie tego typu porównania. Wiemy na pewno kto był by tam CAPO.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez magdalenabmw 05 sty 2010, 16:23
Victorku- ja już chyba wiem kto zlecił kradzież słynnego napisu 'Arbeit macht frei'... Pewnie Iluzjonista chce zbudować dla nad obóz z jego marzeń, gdzie by nas ktoś 'wreszcie doprowadził do porządku'...
magdalenabmw

Sortuj wg