Skocz do zawartości
Nerwica.com

czuje sie zastraszany przez administratora i ponizany


łowca iluzji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

rozumiem, że chodzi o kicka którego dostałeś na kanale #nerwica.

Już wyjaśniam:

19:55 < lowcailuzji> magda po takich jak ty mj dziadek na konia wchodził

[...]

19:55 -!- lowcailuzji was kicked from #nerwica by shadow_no [kaboom]

19:56 <@paradoksy> lowcailuzji: za ten text

[...]

19:59 < lowcailuzji> nie z toba gadam szmato...to do paradok

19:59 -!- lowcailuzji was kicked from #nerwica by shadow_no [lowcailuzji]

20:00 -!- mode/#nerwica [+b *!*lowcail*@*] by shadow_no

 

Masz coś na swoje usprawiedliwienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhmm a zwracanie się do kogoś per: "szmato" jest twoim zdaniem zaiste kulturalne :roll: ....................gdyby to zależało ode mnie już by cię za taki tekst nie było na forum.....

 

Idź sobie jakoś ulżyj, na forum dla nastolatek, emo albo przygłupawych nie potrafiących się wyrażać niepełnosprytnych internautów - dobrze ci to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wasza swiadomosc jest wybiórcza ,szkoda ze nie przytoczyliscie obrazliwych słów pod moim adresem...no ale po was mozna było sie tego spodziewac

 

[Dodane po edycji:]

 

linka jesli lubisz sie dowartosciowywac ponizając kogos to rób to z kims innym byle nie ze mna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ze administratorzy tego forum nie sa obiektywni i "przydzielanie" ostrzezeń bądz banowanie opiera sie o blizej mi nie znane kryteria,czyni to tym samym niniejsze forum tendencyjne ,gloryfikujace szczególnie tych co przytakuja wiekszosci..słowem nietolerujecie odmiennego zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ze administratorzy tego forum nie sa obiektywni i "przydzielanie" ostrzezeń bądz banowanie opiera sie o blizej mi nie znane kryteria,czyni to tym samym niniejsze forum tendencyjne ,gloryfikujace szczególnie tych co przytakuja wiekszosci..słowem nietolerujecie odmiennego zdania

fajnie jest używać długich, 'mądrych' słów - szkoda, że nieadekwatne do rzeczywistości.

8. Na forum zabronione jest:

- Obrażanie innych użytkowników

a Ciebie nikt nie obrażał.

Ty natomiast nie żałowałeś sobie miłych słów.

 

świadków jest ok. 20. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ze administratorzy tego forum nie sa obiektywni i "przydzielanie" ostrzezeń bądz banowanie opiera sie o blizej mi nie znane kryteria,czyni to tym samym niniejsze forum tendencyjne ,gloryfikujace szczególnie tych co przytakuja wiekszosci..słowem nietolerujecie odmiennego zdania

Przeczytaj jeszcze raz post, który napisałem wyżej.

Zostałeś wyrzucony z irca za obraźliwe słowa kierowane do kilku Użytkowniczek. Udowodniłem Twoją winę, Ty możesz udowodnić winę owych dziewczyn jeżeli masz na to jakieś logi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łowca iluzji, sprawdziłem logi. Była rozmowa o Shigelli (Shigella to bot, który powiadamia o nowych tematach, oraz wita nowych gości). W związku z tym, że nowi Użytkownicy nie wiedzą, że jest botem, często do niej piszą. Ktoś faktycznie krzyknął, że kto rozmawia z Shigella to zboczeniec i paradoksy odpisała w tym kontekście:

 

lowcailuzji: zostaw shigelle,zboczencu

 

po czym Ty odpisałeś:

 

19:59 < lowcailuzji> nie z toba gadam szmato...to do paradok

 

a chwile wcześniej do magdalenabmw napisałeś:

 

19:55 < lowcailuzji> magda po takich jak ty mj dziadek na konia wchodził

 

Nie uważasz, że kick miał podstawy? Nikt Cię celowo nie obrażał. Za to Ty obraziłeś w ciągu 4 minut dwie Użytkowniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebyśmy byli kolegami to po pierwsze, po drugie nie jestem maszyną i nie czytam wszystkiego w trybie natychmiastowym.

To, że wyłapałem te dwa akapity w których obrażałeś a przegapiłem trzeci również nie jest powodem aby jak sam napisałeś, odpowiadać chamstwem na chamstwo.

Nikt nie chcę tutaj żadnych wojen. Takie rzeczy rozwiązuje się poprzez priv lub poprzez /msg na ircu. Nikt również nie zamierza Cię poniżać ani zastraszać. Chcemy, żeby wszystko było piękne i ładne. Jeżeli ktoś psuje nam wizję tego - niestety musi liczyć się z konsekwencjami. Tak jest i w życiu i tutaj.

Nie jesteśmy jednak stronniczy i między innymi dlatego chciałem poznać Twoje zdanie. Nie mniej jednak podtrzymuję swoją wcześniejszą wypowiedź - że zasłużyłeś na kicka i bana na ircu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył, to to forum istnieje już niemal 5 lat, i od początku prowadzi je .shadow_no, który również przedstawia się nam z imienia i nazwiska, a także twarzy. Gdyby był tak niesprawiedliwy jak Ty go szkalujesz, to raczej nikt by tu nie przychodził i forum przestałoby istnieć. Co do zasadności Twojego pobytu tu, to jest forum dla ludzi z problemami psychologicznymi a nie dla niepotrafiących odróżnić rzeczywistości od własnej fikcji, a w takim świecie Ty widocznie żyjesz. Nie zmyślaj już i jak się nie podoba to znajdź sobie jakieś inne miejsce na swoje 'second life'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łowca iluzji, jesteś nowym użytkownikiem naszego forum i naszego kanału, czasem zdarza się ze na kanale robimy sobie z siebie jaja i troszeczkę sobie żartujemy, weź pod uwagę jednak fakt, że sporo czasu już ze sobą przebywamy i wiemy na jakie żarty w stosunku do siebie możemy sobie pozwolić, nazywanie kogoś szmatą a w szczególności kobiety w sytuacji kiedy jest się nowym i zdaje się w sytuacji kiedy paradoksy tez troszeczkę zażartowała jest jak najbardziej powodem do dania co najmniej kopniaka jeśli nie bana.

Mam nadzieję że temat cały czas będzie otwarty, tak abyś mógł się do tego wszystkiego ustosunkować i udowodnić swoje racje, a także wykazać jak niedobrych mamy adminów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wnikam w tresc debaty, bo jest oczywista. Nie neguje tez wolnosci wypowiedzi, bo jak wiadomo, wszedzie mozna swoje wyrzucic o ile forma odpowiada otoczeniu. Ale fakt ze podejmujecie dyskusje z osoba stojaca na przegranej pozycji, ktora swoje argumenty widzi jedynie w odbijaniu pileczki i w zacietej plycie, swiadczy o tym, ze to takie prawie kopanie lezacego. Dajcie mu pokoj, swoje wypławi i moze sobie pojdzie, ale jak bedzie mial rozmowców to nadal bedzie trul od rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli juz podejmujecie sie zadania administrowania forum dla ludzi chorych to róbcie to profesjonalnie

Ale zauważ że tu wszyscy użytkownicy są nerwowi (ewentualnie depresyjni) więc jest to forum wyjątkowo trudne do administrowania ;)

 

Chociaż nie słyszałam jeszcze o ostrzeżeniach z powodu wypowiedzi na czacie. Bo czat to jakaś gra półsłówek czasem i czasem trudno wyczuć kto rzuca mięsem dla zabawy a kiedy może serio.

 

[Dodane po edycji:]

 

hasło "administracja jest be" jest ostatnio w modzie ;)

co masz na myśli?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×