usunięte

Hasiok.

usunięte

przez aizdam 22 lip 2009, 17:38
Nie jest to raczej regułą, ponieważ mój brat tworzy normalny związek z kobietą, nigdy nie miał również problemów w relacjach męsko-damskich, myslę, że pewnie dlatego, tak jak ostatnio wspominała mi o tym pedagog, że mężczyzna wychowany bez ojca, może tego wzorca poszukać w innych ludziach i tak np. w wujkach. I wydaje mi się, że tak właśnie w jego przypadku jest, w ogóle zawsze gdy na niego patrzę to wiem, że on lepiej to przeżył ode mnie, lepiej sobie poradził z tą całą sytuacją jaka na nas spadła.
aizdam

Re: Wpływ braku ojca na kontakty z męzczyznami

przez StahuPL 22 lip 2009, 17:42
bo to nie jest twardą regułą, ale wszyscy homoseksualiści nie mieli męskiego wzroca i byli wychowywani przez same matki, ale babcie
Obrazek
Obrazek

przez Korba 22 lip 2009, 20:06
a to ciekawe, mój kuzyn jest gejem i miał ojca aż do dorosłości.... co to za śmieszne generalizacje "wszyscy homoseksualiści nie mieli męskiego wzorca"....... a co z lesbijkami, też masz dla nich jakąś ciekawą teorię?
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez StahuPL 22 lip 2009, 20:53
Myślełem że napisałem dość prosto, ale jak zwykle zjawi się ktoś kto nie zajaży, mimo iż dziecko lat 13 by to zrozumiało. Pisałem że to nie są twarde reguły, a nawet gdyby miał ojca to skąd wiadomo że był dla niego męskim wzorcem? Powiedzmy że mam ojca, ale co to za ojcec którego ciągle nie ma w domu lub gdzieś wyjeżdża co drugi dzień. Jażysz już? Jeżeli nie to nie mam zamiaru ci drugi raz tłumaczyć. Ale widocznie jeszcze jednego nie rozumiesz, pisałem o homoseksualistach, a lesbijki też są homoseksualsitami więc to nie jest oddzielna kategoria. I nie przeinaczaj moich słów bo to żałosne. Po za tym używasz słów "śmieszne generalizacje" przez co jesteś mega śmieszna, z racji takiej że owych słów używasz tylko dla tego że nie zajażyłaś i przeinaczyłaś moją wypowiedź, dając temu taki wyraz. Po za tym oje 'teorie' nie muszą być ciekawe, ważne że są prawdziwe.
Obrazek
Obrazek

przez Korba 22 lip 2009, 21:05
Ach ach, kolejny, który pozjadał wszystkie rozumy..., ale
jakby to powiedział Vin Diesel w "Kronikach Riddicka" - "if you say so..."
I wyluzuj się kolego, bo Ci żyłka pęknie ;)
Korba

przez Lili-ana 22 lip 2009, 21:06
Stahu dużo jadu w Twoich wypowiedziach jest...
Lili-ana

przez StahuPL 22 lip 2009, 21:08
Żyłka..? Ah, to ty się spinasz ;) i pierwsza do oceniania wypowiedzi innych a tak na prawdę nie wie nic ;)

"Ach ach, kolejny, który pozjadał wszystkie rozumy". Oj to dziecinne przeinaczanie ;) akurat to ty się wypowiadasz w sprawach o których nie masz pojęcia - żadnego. Gdybyś miałą choć jeden argument, chociaż taki najmniejszy to może bym mógł ci to i owo wytłumaczyć, ale ty.. hmm... dziecinne zagryweczi - czyli tylko przeinaczanie. Odnosisz się do formy a nie do terści ;) załosne
Obrazek
Obrazek

przez Lili-ana 22 lip 2009, 21:09
zresztą Twoja stopka też o tym świadczy...
Lili-ana

przez StahuPL 22 lip 2009, 21:09
"Stahu dużo jadu w Twoich wypowiedziach jest..." Jadu? Jak to prawda. Ale ktoś kiedyś powiedziałże prawda boli ;) to nie jad, takie sa fakty.

[Dodane po edycji:]

Lilianna napisał(a):zresztą Twoja stopka też o tym świadczy...

Buahaha :D Stopka? (to mnei roz*ebało) a co ma gif z podpisu do treści postu ?? :D wytłumacz :D po za tym jakiś strasznych scen tam nie widzę, po prostu brak argumentów i powodu do czego się przyczepić
Obrazek
Obrazek

przez Lili-ana 22 lip 2009, 21:13
ech... nie skomentuję tego ;)
Lili-ana

przez StahuPL 22 lip 2009, 21:14
masz rację ;) nie kompromituj się ;) Ale mogłaś mi odpowiedzieć na pytanie, czyli co ma gif z podpisu do treści postu ? ;) no chyba że chcesz uciec od odpowiedzi
Obrazek
Obrazek

przez Korba 22 lip 2009, 21:20
a Twoje argumenty są niemalże naukowe, damn... mogłabym z Tobą podyskutować, ale mi się nie chce. jeszcze mniej mi się chce, żebyś mi cokolwiek tłumaczył.... wierz sobie w jakiekolwiek teorie chcesz.... ja jestem pełna peace and love, nic mi do tego :mrgreen: jestem także dziecinna i nic nie jażę - i w mordeczkę, jak mi dobrze z tym :mrgreen:
Korba

przez StahuPL 22 lip 2009, 21:23
Peace and love? Po prostu głupota :D ale żyj w błędzie , za mną stoją fakty, i coś czuję że się zbłaxniłaś i uciekasz od teamtu ;) ale i tak bym z tobą nie dyskutował bo nie masz nawet najmniejszego argumentu ;) Nie chcesz aby ktokolwiek ci coś tłumaczył? To ty jesteś ostro zaburzona.. Typowe zachowanie dla mocno 'psychicznych' typu "A bo ja wiem lepiej i nic mi nie udowodnicie".. ale ty nic nie wiesz ;)
Obrazek
Obrazek

przez Korba 22 lip 2009, 21:28
Wiesz co kolego, obróciłam wszystko w żart, którego Ty nie kumasz, po to, żeby się nie wdawać w głupie pyskówki, które Cię najwyraźniej kręcą. Nie sprowokujesz mnie, i bardzo Cię proszę, daruj sobie te epitety pod moim kierunkiem.
Korba

Sortuj wg