Mój anioł

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Mój anioł

przez Ewa84 22 gru 2006, 18:53
jednym z glownych powodow jaki byl ,ze udalo mi sie wylecyc z nerwicy byl ANIOL:) Moze zabrzmi to glupio ale tak bylo stworzylam w swoich myslachaniola ,bardzo silnego meszczyzne z wielkimi bialymi skrzydlami ktory mnie chroni .Gdy tylko pojawialy sie zle mysli przypominalam sobie o nim lub prosilam go o pomoc a on sprawial ze przestawalam sie bac:) kazdy z nas moze miec takiego aniola...

aniol :)

[ Dodano: Pią Gru 22, 2006 6:53 pm ]
oj to mialo byc do nerwicy lekowej ale mi sie cos pomylilo .... sorki:)
chce byc soba!!!!!

przez JanRO 29 gru 2006, 14:17
Witam.Ja tez mam anioła,jest nim moja dziewczyna,uwarzam ze zesłał mi ją Bóg,gdy go poprosilem o to 3 lata temu.Gdy by nie ona ,byłbym juz na dnie.Ale nie potrafie sie jej jeszcze chyba odwdzieczyc,brakuje mi własnej woli do podjecia pewnych decyzji i to chce zmienic.

przez Barbara40 30 gru 2006, 20:19
Chyba każdy znajdzie swojego ANIOŁA,jak tylko go poszuka.Ja mam takiego anioła,jest nim mój mąż,jak tylko się żle czuje on mnie wspiera. :roll: :roll: :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zygfryda 03 sty 2007, 14:15
Zgadzam się z wami!! Ja też trafiłam w końcu na mojego aniołka, który wspiera mnie bardziej niż tego oczekuję, ale jednak nerwica nie zniknęła, nadal ciągnie się za mną jak mangnes
Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić

Sortuj wg