mam czasem dni bez choroby

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez stx 20 sty 2015, 14:39
witam czy wy też może tak macie?

ja mam tak, że 95% moich dni to niepokój, kołatanie serca, gonitwa myśli, dekoncentracja, brak sił itd.

ale raz na jakiś czas zdarza się taki dzień, że czuje sie jak normalny spokojny człowiek bez zmartwień, niestety niezbyt rzadko.

ciekawe od czego to zależy :evil:
stx

przez PannaNatalia 21 sty 2015, 14:18
Nie wiem od czego to zależy ale też tak mam.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez stx 21 sty 2015, 14:42
dobre i tyle :lol:
stx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muszysko 21 sty 2015, 16:18
I ja mam takie okresy.Zdarzają się dwa i trzy dni czasem, jakbym była kimś innym.Niestety wystarczy chwila by to zepsuć

przez smutny lisek 21 sty 2015, 22:44
Ja u siebie właśnie w ten sposób zauważam postęp choroby, niestety. Kiedyś na powiedzmy kilkanaście do kulkudziesięciu "normalnych" dni przypadał jeden "depresyjny". Teraz proporcje się odwróciły i nie pamiętam kiedy ostatnio przeżyłam cały dzień "normalnie". Na szczęście nie mam (póki co) silnych objawów somatycznych. W tej chwili jestem też w bardzo trudnej dla mnie sytuacji osobistej, co tylko pogłębia smutek.
Ile ja bym dała za w pełni szczęśliwy dzień...
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

przez Lord Kapucyn 21 sty 2015, 23:00
Okresy długości remisji(=brak objawów choroby) w stosunku do progresji(=nawrót albo wręcz pogorszenie choroby) mogą być różne. Niestety od czego to w psychiatrii zależy to nawet fizjologowie nie wiedzą, bo im się nie śniło.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Nez 21 sty 2015, 23:59
Stres panie kołodzieju i granica progowa wytrzymałości nerwowej plus pi razy drzwi czynników mieszanek różnych. Jeden człowiek - wiele diagnoz, jeden człowiek jedno zdrowie ;)

U mnie jest tak że..jedyne co mi leży na sercu to to leczenie. Nie wybaczę, po prostu nie potrafię. Podobno mężczyźni nie wybaczają zwykle. I mi też ciężko o to. Są dni kiedy już..po prostu chce zrobić P. Zalewskiej wojnę z której wyjdzie w opłakanym stanie. I to jest jedyna frustracja którą żyje. Mini szpitalne auswitz, obraz zaniedbań leczeń psychiatrycznych który poznałem, oczywiście są i dobrzy lekarze. Poznałem i takich. I z każdego doświadczenia trzeba wyciągnąć ziarno nadziei, zrozumienia i wiedzy. Maruder ze mnie wielu potyczek. Na tę jedną brak mi sił i odwagi. Bo wciągnąłbym w to całą rodzinę, i powtarzał horror na nowo - dla siebie i wobec innych. Zarazem kosztowne przedsięwzięcie wobec którego w naszym kraju nie ma instrumentów gotowych aby takie działanie przeprowadzić hmm.. zdrowo ? dobrze? a może po prostu w jakiś łatwy sposób, może o to mi chodzi. Wszystko utrudnione tak żeby pokazać że władza jest na pierwszym miejscu, związki zawodowe mogą wszystko a psychomanipulacja pieniądzem i owładnięcie pieniądzem przez struktury publiczne jest tak ogromne że brak słów, i schizofrenia bierze człowieka. Na piekło polecam jazz i tańczyć do piekła, niech sam diabeł się uśmiecha.
Nez

Sortuj wg