Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Lili7 06 sie 2013, 08:27
veganka, w Austrii są ścieżki rowerowe nawet na wsiach. A w Polsce jak zwykle zoo. Wpuszczają wszystkich na jedną drogę i zwycięża ten największy :D

Wkurza mnie brak czasu. Nie wiem w co ręce włożyć a doba za krótka :roll:
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 06 sie 2013, 08:50
veganka napisał(a):Lili7, też nie lubię rowerzystów, powinni jeździć chodnikami. a najbardziej mnie wkurza jak już uda mi się takiego wyprzedzić to staje na światłach i on mnie znów wyprzedza, muszę jechać za nim i kombinować jak wyprzedzić kiedy pas z lewej zajęty. chamstwo na drodze o tyle. niech spadają na chodniki albo na ścieżki rowerowe. blokuje taki cały pas i ludzi wkur*ia.

Ja jestem rowerzystą i przepisy drogowe mi są obojętne( prawde mówiąc nawet ich nie znam), ale póki co wypadku żadnego nie spowodowałęm a wymijanie aut z obojętnie której strony jest cool.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez Artemizja 06 sie 2013, 08:51
To, że znów jest upał i w pracy będę się gotować :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 06 sie 2013, 10:44
To, że ludzie lubią pastwić się nad innymi, że wszyscy gadają o kasie i o tym ile co kosztowało.
anna.anakaia

Wkurza mnie:

przez Saraid 06 sie 2013, 10:58
anna.anakaia, :bezradny: takie mamy realia smutne
Saraid

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 06 sie 2013, 11:15
Saraid, chujowe realia. Byle tylko posadzić tyłek przed tv i policytować ile się wydało na samochód/pralkę/wesele :silence: to jest prawdziwe wariactwo a mnie ktoś śmie powiedzieć, że ze mną nie jest w porządku :/
anna.anakaia

Wkurza mnie:

przez Candy14 06 sie 2013, 11:23
ostatnio wszystko... stram sie sie uspokajac, nie myslec, ale to pewnie przez zmeczenie,,
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez rotten soul 06 sie 2013, 11:53
anna.anakaia,
To są główne tematy rozmów ludzi z którymi pracuję. Czasami mam ochotę nażygać im do talerza (bo na stołówce tego głównie wysłuchuję), żeby się w końcu zamknęli. Ze zgrozą czekam na ich relacje z urlopów przedstawione w postaci szczegółowych kosztorysów :evil:
rotten soul

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 06 sie 2013, 11:58
rotten soul, a u mnie gadali kto ile wypił wczoraj, albo w weekend, ewentualnie kto ile wyniósł z budowy miedzi czy innych cennych metali. No ale w Polsce pewnie gadają o kasie bo to kraj na dorobku. ;)

Wkurza mnie:

przez monk.2000 06 sie 2013, 11:59

Oto jak gimbusiarnia schłyku lat 80 bierze się za politykę.

Tak bym dał 5+/10.
Ale że jest Prince odbierający nagrodę to ocena wzrasta do 8/10 :D

Czy mnie to wkurza? Ciężko mi coś powiedzieć. Oględnie mówiąc piosenka siląca się na wizjonerstwo, o elektrycznym pokoleniu. Takie elektryczne, że ludzie mylą Waty, Volty i Ampery. :lol:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 06 sie 2013, 12:15
rotten soul, ludzkie kalkulatory. Najważniejsze kto wydał więcej, kto pił droższego drinka i ile nawiózł ze strefy bezcłowej :shock: Dla mnie to chwalenie zawsze było wiochą, ale najwyraźniej teraz to jest wyznacznikiem zajebistości. Ale nie spotkałam się żeby np. któraś z byłych współpracownic pochwaliła się przeczytaniem dobrej książki.
anna.anakaia

Wkurza mnie:

przez monk.2000 06 sie 2013, 12:17
anna.anakaia, w rzeczy samej.
Mieć czy być, była taka książka Ericha Fromma. Najwyraźniej oni są zwolennikami tego pierwszego.

To może wkurzać.

Mnie wkurza to że się wkurzam. Takie sprzężenie zwrotne.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 06 sie 2013, 12:19
anna.anakaia napisał(a):rotten soul, ludzkie kalkulatory. Najważniejsze kto wydał więcej, kto pił droższego drinka i ile nawiózł ze strefy bezcłowej :shock: Dla mnie to chwalenie zawsze było wiochą, ale najwyraźniej teraz to jest wyznacznikiem zajebistości. Ale nie spotkałam się żeby np. któraś z byłych współpracownic pochwaliła się przeczytaniem dobrej książki.

Na pewno czytali tą książkę http://www.empik.com/teoria-klasy-prozn ... ,ksiazka-p i wiedzą jak się imponuje innym ludziom.

Wkurza mnie:

przez Saraid 06 sie 2013, 12:20
anna.anakaia, tez tego nie znosze taka teraz głupia mentalność staram się zamykać uszy na takie gadki a własnie ksiazka?kto teraz czyta ksiazki?ja uwielbiam np.jakbym zaczeła dyskujse uznali by mnie za świra :P ale po orawdzie nim jestem także ...serio szkoda nerwów.
Saraid

Sortuj wg