leczenie w klinice

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

leczenie w klinice

przez Margaryna9 11 mar 2009, 17:28
Psychiatra proponował mi leczenie w warszawskiej klinice leczenia nerwic.
Ja chciałbym isc do kliniki ale tylko do prywatnej , byłem juz publicznie u ortopedy i przysieglem sobie ze nigdy wiecej nie podje nigdzie publicznie.
Zna ktos jakas dobra klinike prywatna ? Mam 18 lat ale nie chce isc do kliniki młodzierzowej.
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: leczenie w klinice

przez LSDisland 11 mar 2009, 20:25
Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje leczenie w klinice prywatnej? Jeszcze na oddziale stacjonarnym?
Chyba, że masz bogatych rodziców... :mrgreen:
Wolny od leków?

przez Margaryna9 11 mar 2009, 23:30
Ile kosztuje ? Nie mam bogatych rodziców.
Rodzice powiedzieli ze moga wydac maksymalnie 5000 tysiecy miesiecznie bede oszczedzac ale moga poswiecic taka sume.
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LSDisland 12 mar 2009, 00:06
Nie wiem ile kosztuję leczenie nerwicy, ale z tego co się orientuje np. leczenie odwykowe 28dni ~20.000pln w dobrej klinice
Wolny od leków?

przez magic 12 mar 2009, 02:07
proponuj eklinike prywatną Wolmed w miejscowosci Dąbie (koło bełchatowa)woj łodzkie....4 tyg pobytu w pokoju 3 osobowym kosztuje ok 7-8 tyś w 2 os ok 10 tyś w 3 0s 12.500 misięcznie....mozna zadzwonić maja strone i informacje wygladaja ciekawie i prfesjonalnie...osobiscie nie byłęm ale była tu osoba z forum i pisała mi kiedys zę 99 % lęków jej zlikwidowali...jest też tam pobyt n aNFZ ale czeka sie około pół roku...maja infolinie zadzwoń sobie do nich i pogadaj o szczegółach...jest to chyab jedyna sesnowna prywatn aplacówka w tym kraju...
8)
magic

przez guidom 01 sie 2009, 14:01
wolmed - odradzam

przez verdemia 01 sie 2009, 17:04
pisalam w innym watku o sanatoriach. Lecza za ok 100 - 150 zl za dobe przecietniepo dwa tyg wiec moze taka forma?
verdemia

przez linka 02 sie 2009, 09:36
verdemia, Nie żartuj - sanatorium?
Gdzie tu leczenie psychologiczne - Podstawa przy schorzeniach typu depresja - nerwica..........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez verdemia 02 sie 2009, 10:49
oj ale ja znalazlam taka forme "pobytu" z codzienna intensywna terapia. Nie wiem jak to twyglada w praktyce, wlasnie sama sie zatsanwiam, dlatego tak zaproponowalam. Oczywiscie to pewni dla lekkich przypadkow i raczej w ramach odstresowana sie. No ale tez moze pomoc. Kto wie?
verdemia

przez linka 02 sie 2009, 11:23
Jeśli psychiatra zaleca leczenie w szpitalu to raczej sanatorium odpada, tam nikt nie ustali ci dawki leku ani go nie dobierze, nie masz 24h na dobę opieki psychiatrycznej itd.
Mi osobiście wydaje się to za mało, nawet jeśłi chodzi o prywatny ośrodek.....
Prywatna klinika - owszem ale sanatorium, chyba za mało.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg