UDAŁO MI SIĘ !!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Jaśkowa 19 wrz 2007, 14:07
Migotka_35 napisał(a):Wiesz Jaśkowa, może to już się na tyle rozpowszechniło, ze i ceny spadły. Nowości zawsze kosztują Wink

jasna masz rację gdy ja korzystałam z kropli Bacha mało kto miał w ogóle pojęcie o ich istnieniu przynajmniej w Polsce ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Migotka_35 19 wrz 2007, 14:11
Jaśkowa napisał(a):stosowałam krople Bacha u mojego psa niestety nie przyniosły rezultatów tyle, że więcej sikał :lol: natomiast moja koleżanka która stosowała to u swojego spa była zadowolona z efektów ( jej pies był agresywny chodziło o uspokojenie jego zapędów) mój bal się hałasu ( burzy, ciężarówki przejeżdżającej i wystrzałów ) nam nie pomogło, natomiast wyjątkowo tanio płaciłaś Migotko ja a było to jakieś 3 - 4 lata temu za krople płaciłam 100zł

Muszę jeszcze sprawdzić ich działanie na moim psie, wyjątkowo agresywne zwierzę :P

przez dash 19 wrz 2007, 14:42
Migotka 35 moze Cie zle ocenilem. Ale juz nie jedna osoba pisala na tym forum o super sposobie na wyjscie z nerwicy. Dlatego sceptycznie do tego podchodze. Pozatym jak wszem i wobec wiadomo same leczenie farmakologiczne to wyjscie tymczasowe, a konieczna jest psychoterapia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Migotka_35 19 wrz 2007, 14:56
dash napisał(a):Migotka 35 moze Cie zle ocenilem. Ale juz nie jedna osoba pisala na tym forum o super sposobie na wyjscie z nerwicy. Dlatego sceptycznie do tego podchodze. Pozatym jak wszem i wobec wiadomo same leczenie farmakologiczne to wyjscie tymczasowe, a konieczna jest psychoterapia.

dash, to prawda, należy ustalić i wyeliminować przyczyny (wewnętrzne), które powodują takie sytuacje, w przeciwnym razie po jakimś czasie, np. po kolejnym wstrząsie życiowym panika powróci. W tym celu wręcz konieczna jest psychoterapia, ja ją kontynuuję w tym centrum. Niemniej jednak, wiem, jak ważne jest możliwie jak najszybsze przerwanie nawracających napadów paniki dla kogoś, kto pragnie "normalnie" żyć. Potem pozostaje już tylko psychoterapia choć na pewno nie trwająca latami, jak to wiele osób przechodzi. Po prostu żyjesz i cieszysz się każdym dniem. Sztuką jest nie zachłysnąć się efektami terapii Bacha (nie jest to leczenie farmakologiczne, bardziej medycyna naturalna) lecz wykorzystać je do świadomej terapii pod fachową opieką.

przez Pstryk 19 wrz 2007, 19:21
Mam pytanie. Jak stosuje się te krople? I na jak długo starcza ta ilość (30ml)? I jak długo trzeba je stosować?
Pstryk

przez Migotka_35 19 wrz 2007, 20:18
bethi, stosujesz po 4 krople na język minimum 4 razy dziennie. Ja stosuję koło 5-6 razy dziennie i 30ml starcza mi na 3 tygodnie. Podejrzewam, że stosując 4 razy dziennie masz tą dawkę na miesiąc. Jak długo stosować, na niektórych działa natychmiast, inni potrzebują więcej czasu. Z tego co wiem, wyraźne efekty powinny się pojawić po 2-3 tygodniach. U lękowców zmiany są bardzo szybko i wyraźnie widoczne. Tyle co ja wiem z informacji jakie udało mi się pozyskać. Kwestia długości trwania terapii zależy pewnie od cech osobniczych jak i "problemów" (i ich ilości) jakie chcesz "załatwić".

przez Kaszel 22 paź 2007, 01:48
Ja też nie wypowiadałem się chyba jeszcze na tym forum.
Mam pytanie minął ponad miesiąc pewnie ktoś już spróbował tej cud-metody. Zróbmy więc ankietę: ilu osobom na prawdę pomogło a ile nadal uważa to za hochsztaplerstwo. Powiem tak: jak ktoś ma problemy nerwicowe to nawet wyciąg z kozłka lekarskiego może być za słaby. Tylko ciężką pracą można powoli z tego wychodzić.
Migotka pisze, że miała ochotę kupić kilkanaście sztuk? Łatwo policzyć minimum 11 to 319 PLN + koszty wysyłki. Za trzy miesiące takiej terapii można kupić sobie dobry rower i jak ktoś nie ma agorafobii w dwa miesiące poczuje się lepiej.
Wam wydaje się że jakikolwiek preparat to nie chemia?
Na koniec dodam, że nie wiem czy to działa czy nie ale mam co zrobić z 320-ma złotymi. Wielu z nas chodzi to różnych lekarzy, znamy różnych od kiepskich do bardzo dobrych. Rezultatów nie ma żadnych to oczywiste, jednak mój lekarz, wiem to na pewno, poinformowałby mnie o cudownej metodzie gdyby taka się pojawiła. Dopóki komórki macierzyste są w fazie opracowywania na cud możecie raczej tylko czekać.
Pozdrawiam Pana reklamę.

przez Migotka_35 22 paź 2007, 14:51
witaj kaszel...320 wydaj na rower, to naprawdę świetny pomysł, choć za tą cenę raczej kiepski kupisz, jeśli chodzi o krople, to na niecały rok powinno Ci wystarczyć, choć nie wiem, po co Ci aż tyle. 30zł kosztuje gotowa mieszanka składająca się z 1-7 ekstraktów, starcza na 1 miesiąc. Mnie osobiście to wystarczyło, a rower już mam choć 320zł to w nim kosztowały chyba same obręcze kół. Dalsze złośliwości pozostawiam Tobie bystrzaku.

przez Kaszel 11 lis 2007, 07:27
Witaj Migotka_35...
Napisałem wyraźnie :
za 3 miesiące 3*320 = 960 - nie potrzeba więcej uwierz mi, na pewno nikt tutaj zawodowo nie jeździ.
podałem liczbę preparatów, które chciałaś kupić - czytaj pierwszy Twój post.
wziąłem cenę za jedną sztukę i dokonałem prostej operacji mnożenia.
Jeśli chcesz powiedzieć że mieszanka z 7-miu kosztuje tyle samo to chyba nie chcesz powiedzieć, że tak samo się ją wówczas dawkuje?
A jak za same obręcze do kół płacisz tyle, to ja przepraszam to rzeczywiście nie moja półka cenowa i na pewno z renty tego nie kupiłaś.

przez Migotka_35 11 lis 2007, 19:28
Kaszel
pojedynczy ekstrakt jest esencją i mieszanka rónież jest esencją, zatem dawkuje się je dokładnie tak samo. Jak masz wątpliwości to zadzwoń do dystrybutora a nie zajmuj się zgadywaniem i kalkulacjami. Najpierw sprawdź u źródła a potem wal komentarzami.

przez Kaszel 12 lis 2007, 13:36
To już nie będę liczył:
pojedynczy ekstrakt jest esencją i mieszanka rónież jest esencją, zatem dawkuje się je dokładnie tak samo.

Tak to się żywić można a nie leczyć ;)
Odpowiedź nie satysfakcjonuje mnie.

Sprawdzę u źródła ale nie u dystrybutora.
Nadal jestem ciekaw ilu osobom pomogły te ekstrakty.
Jeśli faktycznie pomagają to ja się czepiać nie zamierzam.

Re: UDAŁO MI SIĘ !!!

przez Barbi 16 sie 2008, 17:31
ja kupilam na internecie,nie trzeba wychodzic z domu,zamawiasz i masz dostawe do domu oczywiscie za pobraniem

przez Misiek 01 wrz 2008, 11:26
Pytanie tylko czy to działa na nerwicy czy tylko na "okresowy dołek"

przez Amonre 16 wrz 2009, 15:57
Chciałbym żeby to była prawda - jak wszytko wyglądałoby inaczej, tak prosto - ot kupuje sobie ziółka i po kilku dniach hokus pokus życie staje się kolorowe. Cos mi to pachnie hochsztaplerstwem - depresja, stany lękowe - to nierzmiernie skomplkowany proces chorobowy. Moze to zmowa farmakologów, lekarzy psychiatrów - którzy z nieznanych przyczyn nie zalecają tego magicznego cuś. Zioła leczą to prawda - zbyt mało o nich wiemy - zapomnieliśmy wierząć w potęgę nowoczesnej akademickiej medycyny. Cena jest niska. Tylko jak to dobrać samemu bez wizyty u lekarza. Trzeba jechać do Krakowa. Ale jakoś czuje celowe szeptane cienie marketingu. Tylko ten który nie widzimy zmian na lepsze szuka czegoś magicznego .
Też nie znoszę lekarzy - dawek zabójczych dla mojej wątroby, ale co mogę zrobić kiedy tylko ich leki mi pomagają. Kończę anyreklamę - wierzę że ten lek może jednak pomógł bądz pomorze komuś - testy mile widziane - a opinie też. Po warunkiem że nie pochodzą od handlowców - którzy chcą poprawić wyniki sprzedaży - w końcu choroba w tym kraju to kasa - dla nas problem dla kogoś zysk - no coż takie czasy. Wybaczcie mi te banały i złośliwości :)

Sortuj wg