[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Gdańsk]

przez Victim20 17 mar 2010, 13:05
Witam
Chiciałabym sie dowiedziec czy ktos uczeszczał do tej pani na terapie i jakie były jej efekty. Mam zamiar skorzystac ale chciałabym poznac Wasze opinie o niej, przyjmuje w Gdyni
Przychodnia "Orłowo"
ul. Wrocławska 54
Pozdrawiam :smile:

Re: [Gdańsk]

przez Helvetti 18 mar 2010, 23:24
Można powiedzieć, że mam
got a date with suicide.

Gdynia i okolice

przez kwadratowa 28 maja 2010, 21:05
chciałabym poznać realnie osoby z okolicy Gdyni lub z samego miasta z różnymi problemami lęki, nerwice, zaburzenia osobowości i watpliwości co do orientacji seksualnej, mam 28 lat, choć nie wyglądam
kwadratowa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Gdynia i okolice

przez ram 31 maja 2010, 10:28
Witam, napisałem na PW.
ram

przez Shadowmere 31 maja 2010, 10:53
kwadratowa, witaj,jestem Sopocianką,także rzut beretem ^^.
Shadowmere

hej Ludzie z Trójmiasta dajcie znak życia

przez kwadratowa 17 cze 2010, 18:20
szukam przyjaciół, znajomych i pracy dorywczej na weekendy,
ale koniecznie w Trójmieście
kwadratowa

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 14:58
Ja jestem z Gdyni, mam nadzieję że uzbiera nas się więcej także z Sopotu i Gdaska

Re: [Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez mlodakobieta 26 cze 2010, 15:02
podbijam temat,

Halo Gdynia, odezwij się ;)

przez kwadratowa 27 cze 2010, 08:58
cześć, fajnie, że napisałaś, z tego co się orientuję tutaj to osoby chcą przeważnie tylko pisać, uważają, że gdy spotaka się więcej ludzi z takimi różnymi problememi to mogą się wzajemnie pociągnąć na dno; a ja uważam coś wręcz przeciwnego, że gdyby było nas więcej to moglibyśmy sobie wzajemnie zacząć pomagać, piszę tak, bo żyję trochę w izolacji i nie mam jakiś ludzi, którzy mogliby mnie wesprzeć w razie potrzeby; a teraz jeszcze sezon wakacyjno-urlopowy, nawet w interencie mały ruch się zrobi; są wprawdzie różne grupy wsparcia itp., ale wszystko to za pieniądze, może więc możnaby zorganizwoać coś takiego za darmo na zasadzie spotkań ? masz jakiś pomysł, jak odszukać jakiś ludzi zaiteresowanych taką działanością ? POZDRAWIAM SERDECZNIE
kwadratowa

przez mlodakobieta 27 cze 2010, 14:39
chyba jedyny sposób to zebranie ludzi z neta bo w realu niewiele osób się przyznaje choć powiem szczerze ze się trochę boję bo ostatnio kumpela,jak się okazało z problemem ( i to dużym ) wręcz mnie napastowała....można by w sumie stworzyć taką małą grupę ale ciekawe ile osób się jeszcze odezwie

przez kwadratowa 27 cze 2010, 19:18
dobrze, w takim razie trzeba będzie coś zoraganizwoać jakąś taką silną gdyńską grupę, tylko zastanawiam się jak w tym necie odszukać ludzi do takiej grupy, zareklamujemy się jeszcze na jakiś innych forum ? z miejscem sotkań nie byłoby problemu, bo spokojnie mogłaby być to na przykład plaża, przynajmniej w czasie lata, czekam na pomysły Koleżanki co robimy dalej ?
LUDZISKA jeśli jesteście z Gdyni to PISZCIE, CZEKAMY !!!!!
kwadratowa

przez toska 05 lip 2010, 15:02
ale każde zaburzenia są dozwolone???ja jestem z Gdyni :)

[Dodane po edycji:]

kwadratowa napisał(a):dobrze, w takim razie trzeba będzie coś zoraganizwoać jakąś taką silną gdyńską grupę, tylko zastanawiam się jak w tym necie odszukać ludzi do takiej grupy, zareklamujemy się jeszcze na jakiś innych forum ? z miejscem sotkań nie byłoby problemu, bo spokojnie mogłaby być to na przykład plaża, przynajmniej w czasie lata, czekam na pomysły Koleżanki co robimy dalej ?
LUDZISKA jeśli jesteście z Gdyni to PISZCIE, CZEKAMY !!!!!

a ja nie umiem tak w realu swobodnie mówić o tym co tu mogę napisać :(

przez toska 05 lip 2010, 15:04
ja jestem z Gdyni i się piszę na te pomysły :)

przez Shadowmere 05 lip 2010, 15:35
rownież podbijam.Sopocianka;)
Shadowmere

Sortuj wg