[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez heimao 27 sie 2011, 21:48
Powiedzcie proszę, do jakiego psychologa w Poznaniu chodzicie/chodziliście, bardzo pilnie potrzebuję wizyty, zaczynam poważnie szaleć, jako ze zależy mi na czasie - wizyta moze być odpłatna.

Przyłączam się do pytania. W poniedziałek muszę gdzieś iść, tylko już nie wiem... dokąd.
Out of control on videotape... on videotape... on videotape...

przez Okruszek 30 sie 2011, 15:06
co tak cicho sie zrobiło? co u Was słychać?

PS: slyszałam od znajomej że Katharsis jest godna polecenia, ale osobiście nie chodziłam

przez kornelia_lilia 30 sie 2011, 19:11
Witaj, chyba mało jest osób na forum z naszych stron, ale to chyba dobrze. U mnie nic się nie zmieniło, swoją wizytę, z początku września muszę przesunąć na później. Czytałam w necie różne opinie o poradniach, ale nie są jednoznaczne, trudno coś polecić. Ja będę wdzięczna za wszelkie opinie.
A tak już całkiem prywatnie, to strasznie wkurzona jestem, na facetów, którzy myślą, że są pępkiem świata i po drugie, ja w tej chwili powinnam być na oddziale na przybyszewskiego, ale termin operacji musiałam przesunąć na listopad. I w sumie, czuję ból i somatyczny i psychiczny. Buziaki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ddd 31 sie 2011, 01:02
Z jednej strony Kornelio zazdroszczę, bo ja chyba już nie umiem się zamartwiać chłopakiem(aczkolwiek, jest to zapewne okresowe, moze dlatego, ze jest ok), już po prostu na łeb dostaje ze samą sobą ;) Szaleję, jak dostaję w dupę od własnego organizmu, nie dosyć że psychicznie, to mam problemy fizyczne z przyczyn nieznanych, mam wrażenie ze lekarze lekceważą osoby mlode.
Ubolewam, ze tak ciezko o opinie o psychiatrach, jadę na afobamie ostatnio i chciałabym przejść moze na SSRI.
Koniec OT.
Czekam moi mili na dalesze opinie odnośnie lekarzy prywatnych psychiatrów w Poznaniu!
ddd

przez kornelia_lilia 31 sie 2011, 08:13
odezwij się na PW jeśli to ci pomoże. Też bym chciała się nie zamartwiać różnymi, błahymi sprawami, zwłaszcza beznadziejnymi facetami, ale jakoś nie potrafię, wszytko, co negatywne z ich strony mnie rani, ale nie wiem czy takie przypadki się leczy, chyba by mi musieli serce wyciąć. A Ty w ogóle u kogo i w jakiej poradni się leczysz?

przez ddd 31 sie 2011, 23:35
Problem w tym, ze się nie leczę.
ddd

przez Okruszek 01 wrz 2011, 08:54
ja też się nie leczę... a powinnam juz dawno iść do psychologa. ale ciagle jest coś ważniejszego albo nie ma kasy a w NFZ dluuuugie kolejki :(

przez kornelia_lilia 01 wrz 2011, 20:27
dziewczyny, ja tak samo. :lol:

przez ddd 02 wrz 2011, 02:06
Ależ są psycholodzy darmowi! Sama do takiego chodziłam, za pierwszym razem po telefonie moim zostałam przyjęta tego samego dnia, kolejne spotkania odbywały się bodajże co tydzień. Jeżeli chodzi o Poznań: www.dik-poznan.cop.pl (nie wiem czy wolno tu dawac linki, jezeli nie, to proszę o skasowanie, a zainteresowani niech sobie wyszukają Punkt Interwencji Kryzysowej na ul Niedziałkowskiego)

Ja niestety potrzebuję leków, tym samym potrzebuję psychiatry, ubezpieczona nie jestem, chętnie udam się prywatnie, ale nadal nie wiem gdzie!
ddd

przez kornelia_lilia 02 wrz 2011, 07:56
chyba musisz zaryzykować, ktoś tu pisał o Katharsis, może tam, do tego ich dyrektora dr A.M., choć czytałam bardzo odmienne opinie o nim, Ty chyba też, albo idź do poradni na Wildzie i przetrzyj mi szlaki ;)

przez ddd 05 wrz 2011, 20:17
Pochwalę się. W środę idę do lekarza psychiatry, szczerze mówiąc nie mogę się doczekać!
ddd

przez kornelia_lilia 05 wrz 2011, 21:36
ddd, daj znać jak poszło, trzymam kciuki ;)

przez ddd 05 wrz 2011, 21:42
Dziękuję! dam znać! Środa godzina 15 :)
ddd

przez jadzia8 07 wrz 2011, 13:42
Ja tez jestem z pod Poznania

Sortuj wg