[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez Lusesita Dolores 17 mar 2014, 05:57
Ja moge w ta sobote
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

[Kraków]

przez eurydyka1 17 mar 2014, 12:06
Hej, czy ktoś z Was korzystał może z terapii indywidualnej w fundacji Pro Bono na Grodzkiej? http://www.probono-krakow.pl/index1.php?formy-pomocy,26 Idę tam jutro na pierwsze spotkanie i nie wiem czego się spodziewać, więc byłabym wdzięczna za jakieś opinie :)

Od razu spytam o drugą rzecz, a mianowicie o dobrego, 'porządnego', rozsądnego psychiatrę na NFZ- możecie polecić konkretnie jakieś nazwisko?

Z góry dzięki i pozdraaawiaaam (pełna energii dzięki deprywacji snu hue hue :twisted: )

[Kraków]

przez wannabeadored 17 mar 2014, 21:26
Całkiem niezły jest dr Chmielewski, przyjmuje w Maszachabie http://maszachaba.com.pl/ na NFZ. Ja byłam z niego zadowolona ;) Dobrze dobrał mi leki, dużo pomógł. Polecam :D

A co do spotkania... To sobota w takim razie? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez eurydyka1 17 mar 2014, 21:39
wannabeadored, dzięki za odp., jutro tam przedzwonię i zobaczę jakie terminy.

[Kraków]

przez myszka40 17 mar 2014, 23:12
Najlepiej dean ustaw spotkanie na piątek albo sobotę o godzinie 20 np pod głową na rynu, ja przyjdę na spotkanie ale dopiero po pracy.
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Kraków]

przez olcha 18 mar 2014, 00:02
eurydyka1, możesz spróbować udać się na wizytę do dra Marcina Zygmuntowicza, przyjmuje w Medicinie przy ul. Rogozińskiego. Nie jest trudno się dostać, nie trzeba długo czekać (na umówienie, co innego - w kolejce). Powiem tak: zależy, co komu, odpowiada. Według mnie z rozmysłem dobiera leki, jest trochę zachowawczy, rozsądny, ale i średnio zaangażowany w los pacjenta, jakoś nie chciał nic zmieniać w moich lekach i w ten sposób ciągle stałam w miejscu.
Wspomniany dr Chmielewski wydaje się być naprawdę zaangażowany i uczciwy. Rzadko kiedy spotyka się tak wyrozumiałego lekarza. Niestety przepisał mi dość dużo ciężkich leków, na które się nie odważyłam.
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[Kraków]

przez ( Dean )^2 19 mar 2014, 01:02
Hej:)

No to oragnizujmy się,widze że sobota odpowiada osóbom które odzywały się w wątku.

Rozesłałem Pw do zainteresowanych i czekam na propozycje godzin które wam odpowiadają,domyśle sygerowałbym 17,jakieś wspólne piwko/soczek jak ktoś na lekach,pogadać,poznać się:)

W każdej chwili można uciec,nie trzeba się przejmować,nikt nikogo nie będzie oceniał tożto sami swoi ;):)

Byłem na 3 takich spotkaniach i chyba dlatego jestem chętny to organizowac bo zawsze było bardzo miło:)

<tylko prosze przyjść,bo to chyba powszechnie wiadome jaki jestem wrazliwy na odrzucenie :pirate: :pirate: >
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez eurydyka1 19 mar 2014, 15:55
olcha, dzięki wielkie za opinię, każda jest dla mnie b. cenna! :) na razie jestem omówiona do dwóch- a nie, nawet trzech na raz, bo chyba innego sposobu nie ma- muszę po prostu "wybadać" kto jest dla mnie najlepszy i jakie proponuje mi leczenie, bo naprawdę potrzebuję zdecydowanych zmian.

[Kraków]

przez ( Dean )^2 21 mar 2014, 23:17
Dobra:)

Wyglada na to że jest 5 do 7 osób gotowych na spotkanie jutro:)

Mam nadzieję że wszystko wypali,widzimy się pod teatrem bagatela o 16:30 :)

Jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć to proszę o kontakt na pw

Pozdrawiam i do zobaczenia:)
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez natrętek 22 mar 2014, 00:17
Coś się przeziębiłem ostatnio, ale jeśli tylko nie będę miał jutro gorączki to na pewno się pojawię :)

-- 22 mar 2014, 13:25 --

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie forumowe. Odbędzie się ono dziś o g. 16:30 pod teatrem Bagatela.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[Kraków]

przez ( Dean )^2 22 mar 2014, 16:37
Jako że nikt się nie wycifał to ja ruszam na spotkanie,do zobaczenia na miejscu:) :yeah:
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez natrętek 22 mar 2014, 16:56
To będzie nawet khaleesi ? Ja też już się zbieram, do pół godziny będę pod Bagatelą :)

-- 23 mar 2014, 00:12 --

Dzięki wszystkim, którzy przybyli na spotkanie. Było całkiem fajnie, trzeba to powtórzyć :)
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[Kraków]

przez ( Dean )^2 23 mar 2014, 06:49
Ja również dziekuje:)

Dla osób których nie było ,frekwencja była dobra,6 osób,gadało się na prawde fajnie,sporo wspólnych tematów,otwarci ludzie.Także jeśli ktoś się bał i nie przyszedł to nie było czego,bo było na prawde fajnie :pirate:

Jakbym wiedział że tak będzie luźno i sympatycznie to w ogóle bym się nie stresował a troooszkę się stresowąłem przed tym wszystkim jako pożal się boże organizator:P

Musimy to powtórzyć :yeah:
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez wannabeadored 23 mar 2014, 12:25
Też dziękuję i oby do zobaczenia, bo było miło ;) !

Sortuj wg