z depresji do nerwicy ?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

z depresji do nerwicy ?

przez Bolec 15 sie 2013, 15:04
Jak w temacie.. Miał ktoś podobne doświadczenia?

Po seronilu odczuwam więcej mocy w sensie że nie leżę trupem w łóżku, ale za to wszystko dosłownie wszystko mnie wkur**** i irytuje. "Dzień świra" tak bym nazwał moje problemy.. Irytuje mnie to co mówią w radiu, że bolą mnie plecy, chociaż wiem że to od siedzenia przed kompem..

z depresji do nerwicy ?

przez rikuhod 15 sie 2013, 17:46
Bolec, ja tak nie miałem :(, ale nerwica tak samo jak depresja najczęściej bierze się z tego, że w naszym życiu nie ma za dużo radości. Sry nie wiem jak sytuacja wygląda u ciebie więc mogę się mylić x_x ale ja bym olał to że mam nerwice i starałbym się bardziej cieszyć się życiem.
Najlepiej nie zwracaj uwagę na to, że wogóle masz nerwice(jak zwracasz uwagę i sam przyznajesz się że masz nerwice to bardziej będzie cię męczyć) traktuj jakby jej nie było.
Jeśli lubisz coś robić poświęć temu więcej czasu :D

z depresji do nerwicy ?

przez Bolec 15 sie 2013, 23:11
rikuhod, to fakt ostatnio w moim życiorysie nie ma wcale radości, więc możesz mieć racje..
Ok znając tą sukę depresję, nerwice biorę jako lepsze zło, bo z nią przynajmniej działam "coś"......

-- 15 sie 2013, 23:12 --

ps. jaką nerwicę co ja gadam ??? :D

Dzięki..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

z depresji do nerwicy ?

przez Reiben 15 sie 2013, 23:15
Gładko się przechodzi między nerwicą a depresją, albo można mieć obie, przecież to się w ogóle nie wyklucza a wszystko cały czas się kręci wokół zepsutej psychiki.
Reiben

z depresji do nerwicy ?

przez polnormalny 15 sie 2013, 23:23
Ja mam to i to na raz. Chętnie odsprzedam. Dam rabat na komplet :smile:
polnormalny

z depresji do nerwicy ?

przez rikuhod 16 sie 2013, 02:55
Bolec, na twoim miejscu poza ignorowaniem nerwicy poleciłbym ci więcej skupić się na twoich zainteresowaniach, to zawsze poprawia nastrój. Bardzo ważne jest też myślenie pozytywne, zawsze zamiast myśleć jak jest beznadziejnie, trzeba wierzyć że będzie lepiej, że wszystko się uda.

z depresji do nerwicy ?

przez Kokojoko 20 sie 2013, 15:28
rikuhod napisał(a):Bolec, na twoim miejscu poza ignorowaniem nerwicy poleciłbym ci więcej skupić się na twoich zainteresowaniach, to zawsze poprawia nastrój. Bardzo ważne jest też myślenie pozytywne, zawsze zamiast myśleć jak jest beznadziejnie, trzeba wierzyć że będzie lepiej, że wszystko się uda.

Tylko jak się koncentrować na zainteresowaniach, kiedy są takie tygodnie, że umycie zębów wzrasta do rangi przeszkody i nie chce się wstać z łóżka? Można się zmuszać do wszystkiego. Do wstania, do umycia, do wyjścia, ale czy daje to faktyczną radość? Czasami tak, a czasami nie...

U mnie najpierw była nerwica a potem przyszła depresja -> klasyka... :(
Kokojoko

z depresji do nerwicy ?

przez Bolec 22 sie 2013, 11:39
No u mnie tak samo najpierw się do wszystkiego zmuszałem, itd. a potem już z braku sił i tej nerwicy powoli się poddawałem, aż w końcu przyszedł moment że nie miałem siły podnieść się o 13 z łóżka, czyli zawitała deprecha..

z depresji do nerwicy ?

przez ladywind 22 sie 2013, 12:01
polnormalny napisał(a):Ja mam to i to na raz. Chętnie odsprzedam. Dam rabat na komplet :smile:
nawet za darmo nie chcę ;) wystarczy mi już swojej :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg