Natrętne myśli..

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne myśli..

przez Martuska_83 02 cze 2011, 19:22
Witam od miesiąca męczą mnie przeróne myśli..Dotyczące wszystkiego,co się da..Są one na tyle natrętne,ze nie dają mi żyć..Ciągle muszę powtarzać daną czynność,bo czuję taki wewnętrzny nacisk..Jak tego nie zrobię to źle się czuję i mam wyrzuty sumienia,mało tego boję się,że coś mi się stanie lub bliskim..?Czy to są typowe natręctwa w nerwicy,czy tylko mi się zdaje?Muszę się zgłosić do mojego lekarza po jakieś leki,bo dłużej nie wytrzymam..

Natrętne myśli..

przez Nibelheim 02 cze 2011, 19:58
Witam od miesiąca męczą mnie przeróne myśli..Dotyczące wszystkiego,co się da..Są one na tyle natrętne,ze nie dają mi żyć..Ciągle muszę powtarzać daną czynność,bo czuję taki wewnętrzny nacisk..Jak tego nie zrobię to źle się czuję i mam wyrzuty sumienia,mało tego boję się,że coś mi się stanie lub bliskim.

Cześć Martuska_83. Ze mną jest podobnie od dłużeszego czasu. Myślę, że to "zwykła" nerwica natręctw... Powinnaś umówić się na spotkanie z psychologiem. Nie warto tego odwlekać, skoro nerwica przeszkadza Ci w normalnym życiu.

Natrętne myśli..

przez Pasman 02 cze 2011, 20:22
Polecam wątek "pośmiejmy się z siebie"
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg