Czy to moze byc skutkiem mojej słabej gry?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy to moze byc skutkiem mojej słabej gry?

przez nieznany05 05 maja 2010, 22:31
Witam, czy nerwica natrectw moze byc skutkiem mojej słabej gry w piłkę nożną? Uprawiam ten sport nie do konca amatorsko i wydaje mi sie ze to prawda o zapytałem w temacie. Zawsze grałem dobrze w piłkę, az do pojawienia się nerwicy natrectw w dojrzewaniu. Np. mam chaos mysli, czy strzelac mocno czy lekko, czy kiwac czy podawac itd. Nerwica natrectw we wszystkim mi przeszkadza, no zadnej rzeczy sie nie rusze bo to gówno wszedzie mnie dobija ;( Dajcie jakies rady i co o tym myslicie . Pozdrawiam

Re: Czy to moze byc skutkiem mojej słabej gry?

przez Ridllic 05 maja 2010, 22:41
nieznany05, piłka nożna jest sportem o bardzo szybkim poziomie decyzji ,możiwe ,że sprawia nn jakiś problem z podjęciem decyzji ale powinnieneś wychodząc na murawe calkowicie o tym zapomnieć .
Ridllic

przez elegantka 07 maja 2010, 20:11
Moim zdaniem mogło się to wziąć z Twojej własnej potrzeby aby jak najlepiej grać.
Ja od kiedy tylko pamiętam dążyłam do idealności. Jak się okazało, dążenie do idealności w takim stopniu w jakim ja to robię, raczej robiłam jest strasznie nerwicogenne. I nabawiłam się przez to nerwicy natręctw. Teraz na przykład, ucząc się nie mogę się w ogóle skupić bo musi wszystko równo leżeć, mam problemy z uczeniem się z parzystych stron podręcznika. I zamiast teraz dążyć do idealności tak jak kiedyś to robiłam, dążę teraz do normy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pasman 07 maja 2010, 22:19
Nerwica natrectw nie moze sie pojawic w wyniku gry w pilke. Pamietasz jak sie czules gdy sie pojawila?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Sortuj wg