co wam pomaga w zapomnieniu o problemach ???

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

co wam pomaga w zapomnieniu o problemach ???

przez azaroth114 17 maja 2008, 00:29
Ja np czuje sie swietnie w towarzystwie np imprezkach :P wtedy wogle nie mysle o tym co mnie dreczy czuje sie normalnie jak wtedy gdy nie miałem tych popier.... mysli i wyobrazen

Re: co wam pomaga w zapomnieniu o problemach ???

przez azaroth114 17 maja 2008, 00:35
azaroth114 napisał(a):Ja np czuje sie swietnie w towarzystwie np imprezkach :P wtedy wogle nie mysle o tym co mnie dreczy czuje sie normalnie jak wtedy gdy nie miałem tych popier.... mysli i wyobrazen

W sumie czuje od paru dni ze w 70% te mysli odchodza moze dlatego ze przestalem sie nimi przejmowac analizowac je poprostu to olałem :P:P

przez jaaa 17 maja 2008, 01:16
leki,ulubione filmy/seriale
imprezy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 17 maja 2008, 09:51
Czasem dobra książka albo film. Czasem dobra zabawa. Najbardziej alkohol niestety, szkoda że tylko na chwilę. I muzyka, prawie w takim stopniu jak alkohol, pod warunkiem że jest wywalająca z butów :D
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Sorrow 17 maja 2008, 11:02
Jakaś fajna gra, gdzie można sobie postrzelać do bezbronnych cywilów.
Ostatnio ściągnęłem sobie moda do Operation Flashpoint dodającego żołnierzy i broń z drugiej wojny światowej.
Nic tak nie relaksuje jak strzelanie do cywilów z MG42 :) .

przez azaroth114 18 maja 2008, 02:08
heheh gierki to podstawa :P Polecam UT 2008 :))

przez azaroth114 18 maja 2008, 02:42
hmmm wiecie co :) ja zauwazylem ze te wszystkie stany nerwicowe polegaja na tym ze boimy sie tego co nam sie mysli badz wyobraza ja olałem te wyobrazenia zaczolem sie smiac z tego i nie przejmowac tym i wszystkie te chore mysli daja mi spokuj poprostu trzeba sobie uswiadomic ze to tylko mysli olac to nie analizowac tego to cala prawda takie jest moje zdanie mi to pomaga i dzieki temu czuje sie zdrowy tylko niewiem jak wymazac to z pamieci ze tak myslałem (hmm moze trzeba zajac sie czyms praca,hobby,itp, zeby o tym totalnie zapomniec :)

przez azaroth114 18 maja 2008, 03:03
Hehe chcial bym tak was w realu poznac :D:D ciekawe jak by wygladało takie spotkanie nerwicowców przy grilu brobarku itp :P: o lol impreza na maxa heheheh

przez zimbabwe 18 maja 2008, 18:40
Warsztaty na które chodzę - ludzie tam to są chodzące endorfiny :-) Dodają mi wiary w ludzi a dzięki nim czasem zapominam nawet że mam zaburzenia... Wiem, głupie to co piszę.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez keram 18 maja 2008, 18:47
ja potrzebuje takiego wyciszenia, ide gdzies w ustronne miejsce i tak w samotnosci sie zamyslam:0 to mi pomaga i pozwala troche odreagowac i nabrac sily:]
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez julie 19 maja 2008, 20:42
keram napisał(a):ja potrzebuje takiego wyciszenia, ide gdzies w ustronne miejsce i tak w samotnosci sie zamyslam:0 to mi pomaga i pozwala troche odreagowac i nabrac sily:]

mi to też pomaga, tyle że jak jestem na łonie natury to mam pragnienie, żeby już pozostać w takim błogim stanie, czy nawet zipnąć:) cieżko mi później wrócić do rzeczywistości, bo pojawiają się jakieś tęsknoty czy niespełnienia i znowu robię się nerwowa :roll:
a ostatnio zajadam nerwy niezdrowym żarciem co mam pod łapką :roll:
no i wkurzam się sama na siebie coraz bardziej :evil:
nic, tylko trzeba się wziąść za jakiś sport, bo inaczej wpędzę się (jakbym już prawie tego nie zrobiła :roll: )
prosto do grobu :roll: ehhh, btw to przedsiębiorstwom pogrzebowym dobrze się chyba teraz żyje...ludzie nie wytrzymują i padają jak muchy :roll:
Can as well die if cannot fly

przez azaroth114 20 maja 2008, 00:01
Ja sie biore teraz za jakis aktywne spedzanie czasu (Basen najlepiej :P) bo nie ma co siedziec z załozonymi rekami i rozmyslac przesto sie tylko czlowiek bardziej nakreca :P

przez Agal 21 maja 2008, 22:32
Tylko aktywnosc mi pomaga, rower, aerobic a jeszcze lepiej jak czynnosc wymaga intensywnego myslenia, nie ma wtedy miejsca na natretne mysli i lapie sie na tym, ze nerwicowych objawow tez wtedy nie ma.
Kiedyś będę wolna!

przez Autodestrukcja 22 maja 2008, 12:11
Mi sport i sztuka... ale jeśli nie rozwiąże problemu do konca moge mieć pewnosć że uczucie niepokoju będzie co chwilę wracać. NIe umiem zapomnieć całkiem
Autodestrukcja

Sortuj wg