Problem z ambicją :/

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problem z ambicją :/

przez blablabla123a 06 gru 2007, 00:07
Czesc, niewiem czy dobry dział forum wybrałem ale napisze o problemie:
Od jakiegos czasu mam problem w postaci chorobliwego poczucia...obowiązku do bycia "perfekt". Nie potrafie sie zrelaksowac, skupic i skoncentrowac na najłatwiejszych rzeczach gdyż co chwile nachodzą mnie 2 typy myśli:
1-przemyślam, analizuje jaki materiał z wykładów musze przerobic, co przeczytac zeby byc nadal świetny z wynikami na studiach. mimo ze sesja jeszcze hohoho daleko to ja katuje sie myslami o tym co mam zrobic- i robie to(chociaz do egzaminow i tak zapomne) bo jak nie , to wyrzuty sumienia są tak duze, ze dramat...
2) 3 lata temu schudłem w rok o 15 kg - efektem odchudzania chciałem zrzucic brzuszek, ale po pewnym czasie straciłem kontrole, teraz juz sie nie odchudzam, ale robie duzo<albo przynajmniej podswiadomośc mnie do tego przymusza> zeby nie przytyc, po mimo ze jestem naprawde za szczupły,

jak nie przejmuje sie problemem 1 to jest problem 2 i na odwrot. czasem na raz mi to zatruwa myśli... bylem juz na 3 wizytach u psychologa i zamierzam kontynuowac, moze pomoże...

jesli ktos ma jakas porade dla mnie, wskazowke to jestem wdzięczny...