Lek przestał działać/osłabił działanie?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez nutka19 25 mar 2015, 17:57
Witam,

chciałabym zapytać, czy jak ktoś z Was próbował odstawić lek i potem do niego wrócił to czy miał odczucie, ze lek mniej pomaga? Ja biorę swój od nowa już siedem miesięcy i martwię się trochę, że nie jest tak dobrze jak było. Miałam ponadto zwiększoną dawkę i też szałowej różnicy nie widzę. Co jest? Jestem za mało cierpliwa czy coś się popsuło?
Gdyby ta informacja była potrzebna to mój lek to Fevarin.

przez sylwek31 25 mar 2015, 22:03
nutka19 napisał(a):Witam,

chciałabym zapytać, czy jak ktoś z Was próbował odstawić lek i potem do niego wrócił to czy miał odczucie, ze lek mniej pomaga? Ja biorę swój od nowa już siedem miesięcy i martwię się trochę, że nie jest tak dobrze jak było. Miałam ponadto zwiększoną dawkę i też szałowej różnicy nie widzę. Co jest? Jestem za mało cierpliwa czy coś się popsuło?
Gdyby ta informacja była potrzebna to mój lek to Fevarin.

Hej koleżanko
Także biorę Fevarin już od kilku lat, bywało różnie zmniejszałem dawki, raz nawet odstawiłem na pół roku bo było dobrze. Po powrocie zawsze działał tak samo, nie odczułem różnicy aby "dłużej się wczytywał w organizm", z reguły po podniesieniu dawki potrzebowałem ok.10 do 14 dni. Myślę że nic się nie zepsuło może raczej myśl tak Ci podpowiada.

pozdrawiam Sylwek
sylwek31

Sortuj wg