Jak przyswajaliście leki na początku brania?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez martusia1979 21 gru 2014, 13:51
Proszę napiszcie jak znosiliście i jak radziliście sobie z przyjmowaniem na poczatku leków? Ja zaczełam brać dopiero 4 dni nie wiem jak sobie z tym radzić z niepokojem , jak to przetrwać ? wy też tak mieliście? Czytam poniektórzy biorą już leki po pare lat wiec widocznie na was działają dobrze sobie radzicie . Proszę o wsparcie. Ja już brałam ten lek Aciprex wczesniej po 4 miesiacach odstawiłam wiem,że tak szybko ale z racji tego ,żę już nie chciałam brać leków , a teraz żałuję mogłam przeczymać dłużej kuracę bo teraz muszę przechodzić przez to jeszcze raz niby powinnam sobie lepiej z tym radzić ale ciężko mi ;-( pomóżcie!

przez elo 21 gru 2014, 14:07
to naturalne w pierwszych dniach brania ale nie panikuj uboki przechodza po tygodniu badz dwoch #potwierdzoneinfo
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez wel2 21 gru 2014, 14:07
a chodzisz do szkoły ? macie przerwę świąteczną ? czy pracujesz ?
bo tak sobie myślę że jeśli jest ta przerwa świąteczna to może ją po prostu przespać, a później może lek będzie łatwiej tolerowany przez organizm ?

ja miałam sposób... właśnie sobie przypomniałam. ale nie na branie leków tylko jak czułam jakieś ogromne nudności, z powodu zatrucia albo byłam na coś straszliwie chora że było to nie do wytrzymania (im starsza jestem tym mniej wytrzymała)
to brałam lek na uspokojenie signopam i miałam dosłownie chorobę z głowy.

a tak na co dzień... to dużo pisze i bardzo czuję obecność mojego anioła więc mam dla niej siłę być rozsądna.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martusia1979 21 gru 2014, 18:48
Dzięki za wsparcie ;-) a ktoś z was brał Aciprex? Jak na niego reagowaliście ?

przez Arasha 21 gru 2014, 18:58
martusia1979, ja założyłam niedawno wątek z zapytaniem o tę substancję - Escitalopram ( teraz jest w koszu, ale możesz sobie poczytać :mrgreen: ) - tu masz bezpośredniego linka apel-do-wszystkich-bior-cych-escitalopram-t53506.html
Ja się tak samo cykam, ale to wiesz :zonk: Pozdrowionka ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez martusia1979 22 gru 2014, 13:45
Arasha napisał(a):martusia1979, ja założyłam niedawno wątek z zapytaniem o tę substancję - Escitalopram ( teraz jest w koszu, ale możesz sobie poczytać :mrgreen: ) - tu masz bezpośredniego linka apel-do-wszystkich-bior-cych-escitalopram-t53506.html
Ja się tak samo cykam, ale to wiesz :zonk: Pozdrowionka ;)

dzięki za wsparcie bardzo to pomocne od kiedy bierzesz i jak się teraz czujesz ? Widzisz ja biorę ten lek bez uspakajających wolałam sie męczyć ale nie wiem czy to ma sens dokładam sobie 1/4 sedam ,żeby to przetrwać może po czasie będzie lepiej. Ja też sie boje brać takie leki dużo już przeszłam i bez uspokajaczy tak się męczyłam przez 2 lata tylko naprawde zażywałam sporadycznie.

Sortuj wg