Czy leki na nerwice i depresje mogą wywoływać rozwolnienia?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Czy leki na nerwice i depresje mogą wywoływać rozwolnienia?

przez Michal29 11 lis 2014, 16:31
Witam.
Biorę od prawie 2 tygodni Escitalopram Actavis.
Czuję się po nich źle mimo że na początku brałem tylko po pół tabletki. Mam lekkie bóle głowy, zaburzenia trawienia, czasem nudności, luźniejsze stolce, uczucie rozbicia. Zdarzają sie też zawroty głowy.
Martwię się szczególnie tymi zaburzeniami w brzuchu bo na ulotce tych tabletek nie pisze że mogą coś takiego wywoływać. Pisze tylko o częstych mdłościach i możliwych krwawieniach z przewodu pokarmowego (rzadko).
Pół roku temu robiłem USG brzucha, próby wątrobowe a 3 tygodnie temu badania krwi w tym OB i CRP. Wszystko wyszło OK. Zawsze miałem delikatne jelita. Nie toleruje laktozy ale wydaje mi się że po tych tabletkach na głowę jest inaczej niż zwykle. Niby chodze do WC tylko raz dziennie, nie mam rzadkiego stolca, krwi ale te jelita mam jakby podrażnione. Czuję je.
Spotkaliście sie z zaburzeniami jelitowymi po tego typu lekach?
Offline
Posty
4
Dołączył(a)
13 paź 2014, 16:39

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Przeskocz do