Działanie leków/wchłanianie/przyjmowanie (wszystko..)

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Aga1 31 sty 2007, 10:57
Agawa zobaczysz ze bedzie dobrze.Nie trzeba myslec ze leczenie moze trwac latami. Wiem ze to jest trudne , ale wlasnie ta praca nad soba plus terapia moga to wszystko odmienic. Ciesz sie z tego co osiagnelas do tej pory. Wszystko idzie w dobrym kierunku.Ja tez miewalam watpliwosci ale odrzucalam je jak najdalej.Powiedzialam sobie ze zdrowieje i nie przyjmowalam zadnych innych mysli tylko powoli szlam do przodu. Do niektorych rzeczy dochodze dopiero teraz. Wczoraj po raz pierwszy sama tylko z corka bylam w kinie.Musialysmy dojechac autobusem.Razem chodzilysmy po centrum handlowym.Czyz to nie piekne. Ja nigdy nie moglam z nia isc nawet do pobliskiego sklepu, nie wspominajac o spacerach. A jednak udalo sie i to daje mi dowody ze jestem zdrowa. Tak trzymaj a zobaczysz ze bedziesz cieszyc sie z zycia ze swoimi chlopakami. Pozdrawiam

przez arek177 22 lut 2007, 12:06
najlepiej zapytac lekarza ktory ci to przepisał 8)

przez arek177 22 lut 2007, 12:10
leki zazwyczaj zaczynaja dzialac po 3-4tygodniach 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg