TIORYDAZYNA (Thioridazin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez newgirl 09 lut 2006, 00:48
ja po nim mam straszny apetyy i przytylo mi sie ciagle by jadla slodycze i tak przez caly dzie a wy jak macie co robicie zeby przestac jesc .zaznaczam kilka tygodni temu zaczelam brac najmniejsza dawke po uzgodnieniu z lekarzem

przez shadow_no 16 mar 2006, 23:24
hedanos; Czy nie za ostre słowa ?
Niektórym ludziom są przepisywane leki, które na nas mogą źle działać, więc co najwyżej, napisz, że Ciebie obezwładnił, nie ogółem.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez atrucha 30 cze 2006, 18:02
No to niewiele wiemy o tym leku :? Ponoć stosowany jest już u dzieci poniżej 5 roku życia. Nie jest "groźnym" lekiem i niewiele łączy go z lekami które my dorośli stosujemy. Ponoć bezpieczny i sprawdzony przez pediatrów i psychiatrów dziecięcych.

Potrzebuję więcej informacji na temat Thioridazinu.
Ktoś z Was stosował..?

[ Dodano: Pią Cze 30, 2006 6:19 pm ]
:!:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maniek 16 mar 2007, 19:57
Ja stosuję i jest OK!!!Mam nerwicę i dobrze na mnie działa tzn.nie usypia tylko umiarkowanie uspokaja-tak,że potrafię normalnie funkcjonować.Oczywiście troszkę przytyłam...ale i tak się nie załamuje bo wcześniej byłam chuda jak patyk:)Zażywam najmniejszą dawkę-10mg ale 3 razy dziennie do tego"HYDROKSYZYNĘ"-raz lub dwa razy.
THIORIDAZIN mi odpowiada-w porównaniu z innymi mocnymi lekami,które wcześniej zażywałam-ASENTRE I SEROTAX nie powoduje przede wszystkim tak wiele skutków ubocznych!
Polecam! i Pozdrawiam!:)

przez Krzysztof105 12 lip 2007, 11:58
Birę Thioridazin razem z Sulpirydem, na mnie działa uspokajająco i trochę nasennie, biorę 85mg dziennie.
"Niejeden nie wie co to psychiczny eden, siedem dni zlewa się w jeden"

przez punkrocker 23 paź 2007, 20:58
Wczoraj zaczalem uzywac. Neurolog przepisal mi 25mg wieczorem przed snem. Cierpie na nerwice.Na jakis czas udalo mi sie nad nia zapanowac dzieki samej psychoterapii, ale pojawily sie u mnie tiki nerwowe glowy, bardzo dla mnie krepujace. Tak czy siak dzis caly dzien chodze po tym leku dosc zakrecony, ale to chyba normalne pierwszego dnia terapii. W kazdym razie jestem spokojny i neurolog powiedzial ze moge smialo po nim wsiadac za kolko. (oczywiscie przy takiej formie podawania leku)
Bedzie dobrze!

przez daniel_chicago 27 gru 2007, 14:49
ja pamiętam jak kiedyś łyknąłem 2 tabsy przed snem to tak mi wyschło w japie że nie miałem w ogóle śliny, poza tym strasznie zachciało mi się spać ale nerwica i tak nie pozwoliła mi zasnąć... więcej tego leku nie wezmę.
trzeba przetrwać zimę żeby móc poczuć wiosnę...

przez Christina 17 gru 2015, 00:57
czy ktoś to brał z powodu "tików" nerwowych czy silnej nerwicy, czy z powodu urojen i czy pomogło oraz czy miał uboczne jakieś?

Sortuj wg