KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 20 cze 2015, 21:21
Tak, może przestać działać, ale jeśli trwa to dopiero kilka dni, zacznij się martwić dopiero po 2 tygodniach złego samopoczucia.

Generalnie polecam wszystkim brać całą dawkę na noc. Dobrze się śpi, a w dzień nie zamula. Wersja SR po łyknięciu działa całą dobę.
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 20 cze 2015, 22:10
lek celuje i dobrze sobie radzi z natręctwami , kosztem wielu uboków .
Mi odbiera zupełnie apetyt , a jedzenie jest dla w jakims stopniu odstresowaniem , więc nie leczę się tym lekiem .
Inna sprawa mam po tym szajsie szczękościski i senkju za takie radochy .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ZOK57 21 cze 2015, 07:23
Super lek , najlepszy antydepresant jaki w życiu brałem:)
ZOK57

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 27 cze 2015, 13:07
Od paru dni jadę na samym anafranilu 150mg,po rzuceniu mianseryny i olanzapiny o dziwo nie mam kłopotów ze snem.Czy ten lek reguluje jakoś zegar biologiczny,bo wstaje rano rzeźki bardzo no i apetyt jest bardzo mały co mnie akurat cieszy.
Ale coś jest nie tak,czy po odrzucenie miansy/olanzapiny ten lek na nowo sie wczytuje czy jak ???
Nigdy nie miałem tak silnej draźliwości,nerwicy,fobi społecznej na dworzu,co jest grane???
Wkurwiało mnie dosłownie wszystko,przy tym czułem okropnie silne lęki że musiałem zarzucić 2mg alpry bo nie szło wyrobić na dworzu.Ludzie sie gapili na mnie jakbym był jakiś opętany.Chód taki lękliwy jak robot.I ten silny lęk,jednym słowem bardzo silna fobia społeczna.
Siedze w domu już,trochę sie uspokoilem,ale jak brałem mianse/olanze takich atrakcji nie było.... :( wkurwiony.... :twisted:

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 27 cze 2015, 16:24
Jakie jest wasze zdanie, jeśli chodzi o porównanie klomipraminy i doksepiny. Pytam o takie czynniki jak 1. odczuwanie radości, przyjemności 2. lęki 3. pobudzenie, energia 4. fobia społeczna

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 27 cze 2015, 16:29
bmwfan,
w lżejszych przypadkach chorobowych z lękiem i brakiem snu wybrałbym Doxę .
W ciężkich depresjach z Anchedonią i brakiem energii zdecydowanie Anafranil.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 27 cze 2015, 16:35
Kalebx3 napisał(a):bmwfan,
w lżejszych przypadkach chorobowych z lękiem i brakiem snu wybrałbym Doxę .
W ciężkich depresjach z Anchedonią i brakiem energii zdecydowanie Anafranil.

A co myślisz o takich sytuacjach jak na przykład lęk przed zabawami, grami grupowymi? Lepszy anafranil czy doxepina?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 27 cze 2015, 16:40
lęk przed zabawami, grami grupowymi?

przepraszam , a Ty do przedszkola jeszcze chodzisz , czy grasz w drużynie jakiejś międzyszkolnej ?
Wydaje mi sie ,że na to co mówisz lepsza byłaby doxepina . Z tym ,że dopiero jak się wkręci w organizm ( minał uboki ) i w stosunkowo wyższych dawkach .
ten lek w wyższych dawkach bardziej aktywizuje niżw niższych . Niższe jakby tu powiedzieć działają bardziej muląco ,,, ale wszystko to po około 3 miesiaćach na leku średnio

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 27 cze 2015, 16:46
Kalebx3 napisał(a):
lęk przed zabawami, grami grupowymi?

przepraszam , a Ty do przedszkola jeszcze chodzisz , czy grasz w drużynie jakiejś międzyszkolnej ?
Wydaje mi sie ,że na to co mówisz lepsza byłaby doxepina . Z tym ,że dopiero jak się wkręci w organizm ( minał uboki ) i w stosunkowo wyższych dawkach .
ten lek w wyższych dawkach bardziej aktywizuje niżw niższych . Niższe jakby tu powiedzieć działają bardziej muląco ,,, ale wszystko to po około 3 miesiaćach na leku średnio

Dzięki! Po prostu boję się różnych aktywności grupowych, czy to gra w piłkę nożną, gry planszowe czy cokolwiek innego w obawie, że się w jakiś sposób ośmieszę

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Kalebx3 27 cze 2015, 16:49
że się w jakiś sposób ośmieszę

-nie każdy musi być od razu Maradoną czy Messim .
Jak masz tylko takie problemy , to nie bierz się za leki grubego kalibru , tylko dla swojego dobra wypij sobie ziólka uspokajające przed meczem lub grą w szachy czy chińczyka . Doxa Cię zmuli i dopiero sobie obciachu narobisz .

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez bmwfan 05 lip 2015, 12:40
Czy to dobry lek na takie choroby jak nerwica wegetatywna/hipochondryczna, przy takich objawach jak częste kołatania serca, bóle głowy, uciski w głowie?

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez tristezza 06 lip 2015, 19:55
Schodzę z Franka, działa ok, ale przytyłam, nie chcę być gruba ;_;
tristezza

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez PoLaK6677 08 lip 2015, 11:52
Hej,
Jak długo u was utrzymywało się brak libido i problem z ejakulacją ? Ogólnie chyba wyłącznie to mi aktualnie przeszkadza (3 dzień na Anafranilu 10mg), pocenie się i brak apetytu da się przeżyć, wielkie źrenice akurat mi się podobają ;) Poza tym co wymieniłem nie mam żadnych skutków ubocznych i czekam na jakieś większe efekty ;)
Pozdrawiam

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez seba1502 09 lip 2015, 10:05
Mam pytanie, czy dodanie mianseryny zmniejszy nadpotliwość wywołaną przez anafranil?

Sortuj wg