BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
18
82%

Nie
3
14%

Zaszkodził
1
5%

Liczba głosów : 22

przez Kalebx3 21 lip 2015, 19:01
takie objawy mam i bez baclo , niestety
przeraża mnie, iż na baclo nie powinno się prowadzić samochodu, a ja mieszkam pod miastem i bez auta ani rusz

jeździł ktoś z Was autem po baclo?

stupidgirl,
ja jeżdżę i to dzień w dzień . nawet prawko za każdym razem zdawałem aż zdałem ( jazda i testy ) na baclofenie . Nie wkurw-iałem się wtedy tak,jak mam to w zwyczaju . Nawet metylo + Seroxat ćwikałem na egzaminach i nie wiem czy akurat xanaxu nie brałem, bo już nie pamiętam.
Na początku radzę wchodzić z Baclo bardzo ostrożnie od 1/4tabletki( 6mg) dziennie przez tydzień, przez następny tydzień połówkę ( 12mg ), a potem można już wjechać na 25mg . Więcej niż 25-50 mg nie zalecam.Za dużo uboków i mdłosci, a nawet biegunka .
Inna sprawa to obserwacja JAK SIĘ CZUJESZ , JAK NIECIEKAWIE TO NIE WSIADASZ ZA KÓLKO I KONIEC KROPKA !!!

laden, już chyba nie będziesz eksperymentował z takimi dawkami .Porażka .
Raz wziąłem 75 mg i czułem sie bardzo huuuujowo.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez maniek123321 21 lip 2015, 19:45
75mg to juz cpunska dawka.jak Ci sie zyje z mysla ze cpales?
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Kalebx3 21 lip 2015, 19:49
jak Ci sie zyje z mysla ze cpales?

ale pytanko ? :D na poziomię przeciętnego psychokosmoterapeuty .
-w dupie to mam , szczerze.
Do ćpania używam lepszych rzeczy, a nie leczniczego baclofenu,, jak już w ogóle czegos używam , bo aktualnie żyje ww wymuszonej abstynencji .
-a teraz proszę o następne bardziej inteligentne pytanko ;) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez stupidgirl 22 lip 2015, 22:01
Kalebx3 napisał(a): ja jeżdżę i to dzień w dzień . nawet prawko za każdym razem zdawałem aż zdałem ( jazda i testy ) na baclofenie . Nie wkurw-iałem się wtedy tak,jak mam to w zwyczaju . Nawet metylo + Seroxat ćwikałem na egzaminach i nie wiem czy akurat xanaxu nie brałem, bo już nie pamiętam.
Na początku radzę wchodzić z Baclo bardzo ostrożnie od 1/4tabletki( 6mg) dziennie przez tydzień, przez następny tydzień połówkę ( 12mg ), a potem można już wjechać na 25mg . Więcej niż 25-50 mg nie zalecam.Za dużo uboków i mdłosci, a nawet biegunka .
Inna sprawa to obserwacja JAK SIĘ CZUJESZ , JAK NIECIEKAWIE TO NIE WSIADASZ ZA KÓLKO I KONIEC KROPKA !!!

dziękuję za odpowiedz
teraz też jak się nieciekawie czuję (dość często) to oczywiście nie wsiadam do auta, ale bałam się, że w ogóle się nie da prowadzić.
Wiadomo, wszystko jest osobnicze i różnie różni ludzie reagują na takie same bodźce/leki, ale tchnąłeś we mnie trochę optymizmu

przez NieznanySprawca2.0 23 lip 2015, 01:31
Nawet nie wiedziałem, że niektórzy takimi ubokami na to reagują, i wchodzą z tak niskich dawek. Ja ładowałem w klamę 50mg i było si, oczywiście nie polecam. 75 i więcej to był koszmar. Grunt, to nie walić tego w ciągu. Na gaba B szybciej rośnie tolerka niż na benzo (gaba A), jak też szybciej dorobicie się zależności fizycznej. Imo na prawdę nie warto.

przez stupidgirl 29 lip 2015, 20:40
zaczęłam dziś przygodę z baklo ;) bardzo ostrożnie, będę dawkować wg zalecań Kalebexa
zobaczymy

przez Vengence 29 lip 2015, 22:10
stupidgirl napisał(a):zaczęłam dziś przygodę z baklo ;) bardzo ostrożnie, będę dawkować wg zalecań Kalebexa
zobaczymy

Na co przyjmujesz ten lek??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez cytrynka84 29 lip 2015, 22:21
stupidgirl napisał(a):zaczęłam dziś przygodę z baklo ;) bardzo ostrożnie, będę dawkować wg zalecań Kalebexa
zobaczymy

Powodzenia.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez stupidgirl 30 lip 2015, 14:01
Vengence napisał(a):
Na co przyjmujesz ten lek??

na wiele przypadłości ;) , moje zainteresowanie baklo zaczęło się od jego działania na uzależnionych od alko,
bardzo liczę też na wyrównanie nastroju, ogarnięcie fobii społ. oraz to co z założenia baklo ma robić, czyli zniwelowanie strasznie bolesnych napięć mięśni (u mnie skutek m.in. bezsenności z natrętami i lękami)

-- 30 lip 2015, 14:02 --

cytrynka84 napisał(a):
zobaczymy

Powodzenia.

podziękuję jak zadziała :smile:

-- 02 sie 2015, 19:41 --

to znowu ja
o jesusie świebodziński właśnie zeżarło mi długaśniego, pięknie wysmażonego posta ad temat :evil: tak więc teraz w skrócie pojadę
dalej biorę dawki homeopatycze ;) , więc albo lek super albo efekt placebo ;) w piątek zwiększyłam do 12mg , wczoraj "poszalałam" z 18 mg , dziś znowu 12mg
Ogólnie działa na mnie dobrze, plusy:
- byłam wczoraj na koncercie :shock: i się bawiłam :shock: bardzo dobrze się bawiłam :shock: ja!!! (to mi się nie zdarzyło do kilkunastu lat) ba nawet włosy rozpuściłam
- zwymyślałam na głos bryczkarzy za niepodkute konie :evil: , i te ludzkie bezmyślne kukły bez empatii siedzące na wozach (czytaj: turyści), zawsze chciałam to zrobić :D
-dobrze śpię, nie budzę się z lękami i natrętami, jestem zdecydowanie bardziej wypoczęta i nawet uśmiechnięta ,dziś zrobiłam też śniadanko dla gości ;)
- fajnie metabolizuje alko, piwo znaczy, rano nówci pewex
-mąż i znajomi, z którymi spędziłam weekend zapodali jednorazowe dawki ku zabawie (50-75mg) i też zachwyceni, gadka, chęć wyjścia do ludzi itp.
minusy:
- spuchły mi kostki u stóp :?:
- prowadzenie auta, niestety, nie ogarniam własnego auta i czuję się jak za kierownicą tira, tzn. że nigdzie się nie zmieszczę, jeżdżę poboczem, rowerzysta bądź auto nadjeżdżające z naprzeciwka na wąskiej wsiowej drodze powoduje chęć ucieczki do rowu, trochę mnie to przeraża, więc na razie nie prowadzę
- kręgosłup boli jak bolał, mięśnie wciąż bardzo napięte

to chyba tyle

-- 02 sie 2015, 20:01 --

z tej euforii popełniłam kilka błędów i nie mogę edytować posta???? pytam się łaj????
bom jednak nawykła do możliwości edycji swoich wypocin na innych forach i czuję się tu jednak trochę mało komfortowo :roll: ;)

przez artur1978 04 sie 2015, 15:25
baclo niezledo cpania, wartosc w depresji a dodajac jeszcze pogorszenie kognicji i hardkorowe objawy odstawienne to sa lepsze sposoby an zabawe

przez Vengeance 04 sie 2015, 15:55
artur1978 napisał(a):baclo niezledo cpania, wartosc w depresji a dodajac jeszcze pogorszenie kognicji i hardkorowe objawy odstawienne to sa lepsze sposoby an zabawe

Artur jakie są te sposoby lepsze, napisz mi?? bo ja już dawno się dobrze nie bawiłem. :mrgreen:
Hasta la vista, baby

przez stupidgirl 04 sie 2015, 23:34
jest prawie dobrze, bo okiełzałam auto, dziś byłam w trasie i było ok., niestety złapał mnie zbyt dobry apetyt :why:
seroxsatu nie wzięłam, bo się utyć boję, a tu mi baklo taki numer robi :-|

przez NieznanySprawca2.0 05 sie 2015, 01:15
dobra zabawa to będzie na odstawce, hehe, chyba, że niziutkie dawki będziecie brać. ale tolerancja rośnie... :P

przez stupidgirl 06 sie 2015, 21:50
NieznanySprawca2.0 napisał(a):dobra zabawa to będzie na odstawce, hehe, chyba, że niziutkie dawki będziecie brać. ale tolerancja rośnie... :P

ano ja niziutkie biorę :angel: 37,5/dzień teoretycznie, bo zależy jak się ukroi, od jutra planuję 50 mg.
Póki co nastrój bardzo ok., apetyt niestety też :cry: , na alko nie działa, na spięte i bolące plecy też nie :?: ale mniej ochoty na fajki zaobserwowałam, samochodem jeżdżę bez problemu
Jestem na etapie załatwiania recki na kolejne słoiczki, bo znajomym się rekreacyjnie spodobało i wyżerają mi zapasy :pirate:

Sortuj wg