METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Marian_Paździoch 24 cze 2014, 14:00
Mój obecny mix, to sertralina, która wyciągnęła mnie z mega depresji kiedyś (paro odstawiam, biorę trzeci raz w życiu, obecnie 40mg i nie czuję żadnego działania) + 5mg metylo. Przy takiej dawce Medikinetu zostanę. Niby pierwszy dzień brania, a umysł jakby bardziej przejrzysty. Robiąc przelew nie musiałem 10 razy sprawdzać, czy wpisałem dobry numer konta (a zwykle w połowie i tak się gubiłem - koncentracja zerowa!). Ciekaw jestem długofalowego efektu.
Od paru dni miałem ochotę zdechnąć, dzisiaj na szczęście to minęło jak ręką odjął. Wczoraj czułem ogromną pustkę i pojawiły się myśli autodestrukcyjne. Miałem dzisiaj iść do lekarza. Ale łyknąłem 5mg na czczo i po 2 godzinach pyk - pustki nie ma. Do tego zero jakiegoś pobudzenia psychoruchowego, żadnego działania na noradrenalinę, czego wiele osób się obawia. Może w wyższych dawkach działa, ale w niższych nie ma mowy. Nie pocę się ani nie mam kosmicznego tętna, więc jest ok. Wreszcie udało mi się zrobić porządek domu, wyjść na pocztę, na zakupy. Jest po prostu zwyczajny zapał do pracy, taki jaki powinien być u zdrowego człowieka. Żadnego rozdygotania wewnętrznego. Po prostu spokój ciała i umysłu. Spokój na zdrowym poziomie. Spokój, którego życzę i Wam.
Marian_Paździoch

przez ladywind 24 cze 2014, 14:13
Marian_Paździoch, to swietnie , że lepiej, życze by tak ciągle było dobre samopoczucie i działanie leku,powodzonka
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marian_Paździoch 24 cze 2014, 14:18
Dzięki :) Mam nadzieję, że to nie jest chwilowe :) Rano idąc miastem czułem totalną pustkę. No i wkurzyłem się, łyknąłem metylo i po 2 godzinach pustki brak. Paro biorę trzeci raz w życiu już i chyba powoli słabnie jej potencjał, mimo wysokiej dawki. Wracam do kochanej sertraliny, która kiedyś dodała mi sił nawet do szukania pracy. Może SSRI z metylo dadzą jakiś efekt pozytywny, choćby na chwilę....
Marian_Paździoch

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elfrid 24 cze 2014, 17:40
Marian_Paździoch, taki efekt na samym metylo i sertralinie? bez żadnych dodatkowych gabapentyn, kwetiapin, lamotrygin?
pregabalina, wenlafaksyna

przez Marian_Paździoch 24 cze 2014, 18:09
Bez. Biorę sertralinę z 5mg Medikinetu i czuję się perfekcyjnie. Wreszcie nie jestem jak intelektualne warzywo, które sobie zapomina po co idzie do sklepu albo nie może się skupić w okienku na poczcie przy wypełnianiu druków. Spokój ciała i umysłu, pełna koncentracja, opanowanie, brak dołów. Tak właśnie się dziś czuję. Takiego samopoczucie Wam i sobie życzę na co dzień.

-- 24 cze 2014, 17:09 --

elfrid, powrót do karby? Jednak nie topi?
Marian_Paździoch

przez elfrid 24 cze 2014, 18:23
Marian_Paździoch, oby to nie był tylko krótkotrwały efekt metylo. Z tego co piszesz wynika, że to dopiero pierwsza tabletka.
pregabalina, wenlafaksyna

przez lunatic 24 cze 2014, 19:01
Marian_Paździoch,
co powiedzialeś u lekarza ze Ci wypisał ten lek?

przez pająk 24 cze 2014, 20:18
Marian_Paździoch napisał(a):Bez. Biorę sertralinę z 5mg Medikinetu i czuję się perfekcyjnie. Wreszcie nie jestem jak intelektualne warzywo, które sobie zapomina po co idzie do sklepu albo nie może się skupić w okienku na poczcie przy wypełnianiu druków. Spokój ciała i umysłu, pełna koncentracja, opanowanie, brak dołów. Tak właśnie się dziś czuję. Takiego samopoczucie Wam i sobie życzę na co dzień.

-- 24 cze 2014, 17:09 --

elfrid, powrót do karby? Jednak nie topi?

Ide szukać tego M. na chińskich stronach co by se na urodziny kupić -_-
pająk

przez Kalebx3 24 cze 2014, 20:27
Marian_Paździoch,
co powiedzialeś u lekarza ze Ci wypisał ten lek?

stawiam na <przewleklą pażdzieżycę> +łupież ;)

-- 24 cze 2014, 20:32 --

Ide szukać tego M. na chińskich stronach co by se na urodziny kupić -_-

0d Chińczyków metylo? :shock: ,,,senkju . Pewnie taki sam syf ( tylko w prochu ) jak to etylo po którym serce skręca i żryc sie przez dwa dni nie chce , nie mówiąć już o niefajnej mega potliwości .
Już po jednym MXE ( byc może od Chinoli ) zdychałem tak ,że panu Bogu na kolanach obiecywałem ,że już nigdy więcej ,,, tylko żeby juz przeszla przewlekła huuu--jnia;)

-- 24 cze 2014, 20:35 --

Wreszcie nie jestem jak intelektualne warzywo, które sobie zapomina po co idzie do sklepu albo nie może się skupić w okienku na poczcie przy wypełnianiu druków.

Marian , to są właśnie uroki leczenia się neuroleptycznym gównem , odmóżdzającym "kaftanem bezpieczeństwa " , kwetami , sretami , chlorprotixenami i całą resztą zmuleństwa .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez pająk 24 cze 2014, 20:47
Ja tam nie mam nic do stracenia, przy tym w jakim jestem stanie to i tak pewnie se pukne w makówkę za max. 2 lata -_-
pająk

przez depas 24 cze 2014, 21:06
Kalebx3, mówisz że etylo w porównaniu do M to taki syf? Na wiki piszą że etylo wywiera silniejszy wpływ na dopaminę a słabszy na noradrenalinę, teoretycznie w takim razie powinien być bardzo sympatyczną substancją.

przez pająk 24 cze 2014, 21:14
depas napisał(a):Kalebx3, mówisz że etylo w porównaniu do M to taki syf? Na wiki piszą że etylo wywiera silniejszy wpływ na dopaminę a słabszy na noradrenalinę, teoretycznie w takim razie powinien być bardzo sympatyczną substancją.

Chodzi o czystość, tj.pewnosć zródła, że faktycznie wszamasz etylo ,a nie trutkę na pakistańskie łasice.
pająk

przez depas 24 cze 2014, 21:19
Niektóre spółdzielnie RC oferują etylo w nieco droższej wersji w formie kryształków, co ma gwarantować czystość i jakość odczynnika.

przez pająk 24 cze 2014, 21:22
depas, myślę, że shit też da się w kryształka zrobić. Swoją drogą jakby tak spróbować malusią dawkę...Pomyślę nad tym jeśli to prawda, że bardziej daje w dopaminę niż metylo. :roll:
pająk

Sortuj wg