ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
59%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 268

przez Gradrec 29 sty 2014, 00:22
"dziki Reks" :DDDD

przez elmopl79 29 sty 2014, 00:31
Gargul
Trzymaj sie cieplo.Pa.

przez Gradrec 29 sty 2014, 00:39
A to mi juz tego nie zyczysz? No nic, pozostane zatem pod opieka Nova i Tojaaa. :-( <zali sie>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 29 sty 2014, 00:41
Wydaje mi sie ze w tym wątku albo gdzieś indziej ktoś tu pisał ze jest z Kielc

przez Gradrec 29 sty 2014, 01:09
Ktos na tym forum pewnie stamtad jest :p

przez elmopl79 29 sty 2014, 01:11
Gradrec
Jeszcze nie idę spac....jak narazie

lunatic
Ja jestem z Kielc....

-- 29 sty 2014, 00:13 --

Czemu pytasz o Kielce...?Wybierasz sie w te strony...to zapraszam:)

przez Gradrec 29 sty 2014, 01:14
A tak swoja droga, to Ty lunatic tutaj przestan sie nakrecac na orgie z forumowiczka i zarzuc sobie http://www.redu.pl/img/redu-20131126_071310.gif czy cos :P <poprawia humor wszem obecnym>

Bez bana prosze.

przez elmopl79 29 sty 2014, 01:19
No tak,teraz to juz wszystko jasne czemu Gradrec ma taki dobry humor....i samopoczucie mu sie poprawia....

przez Gradrec 29 sty 2014, 01:20
Ej no, zasmialem sie. Szukalem tego gifa z godzine, zeby odpisac lunaticowi >.> Odczep sie!
Zapadl mi w pamieci i przypomnial mi sie automatycznie ten fap-material gdy lunatic napisal o orgii z forumowiczka i skojarzylem to (fapfapfpapfap) z ogromna desperacja. Ot co. Nie prawda, wcale nie jest tak, ze winny sie tlumaczy <poprzedza odpowiedz>.

przez elmopl79 29 sty 2014, 01:25
Chyba depresja,a nie desperacja:)ha,ha,ha....

-- 29 sty 2014, 00:29 --

Ok.uciekam spac....
Spijcie spokojnie.Dobrej nocy.Pa.

przez Katarzynka40 29 sty 2014, 01:31
gargul,
Dopiero po 2-3 miesiącach ustąpiły te fatalne poranki? To mi jednak szybciej, bo po 5,5 tygodnia odczułam bardzo, bardzo duża różnicę, wstałam jednej soboty i nagle stwierdziłam, że jest super poranek:) faktem jednak jest, że widzę różnicę - wieczory są zawsze ciut lepsze niż poranki, ale nie narzekam, dr obiecał, że do 12 tygodnia mam jeszcze miesiąc i przez ten miesiąc powinno się jeszcze poprawiać...
ja też mam super dni i takie ciut słabsze - ale nie mam lęków, tylko generalnie ciut słabsze oznacza, że senność mnie dopada, albo podobnie jak Ty - lekkie takie znieczulenie... jakby nic mi się nie chciało, chociaż z drugiej strony mam sporo energii:)
Nie mogę tez mieć za dużo wolnego czasu, bo wtedy zaczynam myśleć i analizować, wolę mieć kupę obowiązków i zajęć, to wtedy jest super:) Kilka dni temu miałam takie euforyczne popołudnie, jakby mi ktoś dał pigułkę szczęścia, poczułam tak ogromną radość, szczęście, totalną beztroskę, że góry mogłam przenosić:)
Gargul, a Ty chciałbyś przejść na wenle?

-- 29 sty 2014, 00:33 --

Ja też powoli lecę spać:)

Elmopl - spokojnej nocy Kochana :D

Dobranoc dla wszystkich :mrgreen: :papa: :papa:
papa
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez nova_2013 29 sty 2014, 01:37
Gradrec hehehe ladna laseczka, od razu banan mi sie pojawil na twarzy, taki od ucha do ucha Obrazek

Rany, zalogowalam sie na forum o 23.30 i tyle czasu uplynelo zanim ogarnelam wszystkie Wasze posty. Fajnie Gargul,ze podniosles nas na duchu. Jak czytam takie pozytywne posty o dobrym samopoczuciu to az chce sie zyc. A ja wlasnie dzis policzylam, ze biore te drugå runde citalu 2 tygodnie i pojawia sie mniej wiecej taki okres jak u Katarzynki, tzn. poranki i popoludnia do d... ale wieczory så znosne. Bylam tez z Lindå na godzinnym spacerze z naszymi psiakami i widze, ze te chwile dajå mi wytchnienie od dziwki nerwicy ! No bo jak inaczej jå nazwac ? Spodobalo mi sie tez bardzo okreslenie Gradrec " kurwica lękowa" Obrazek

Jestem akurat w trakcie czytania obszernego artykulu pewnego chlopaka Wiktora, ktory wyjasnia jak po 4 latach nerwicy i atakow paniki rozprawil sie z tå chorobå. Jego opowiadanie jest podzielone na 5 czesci.
http://www.zaburzeni.pl/vademecum-leku-nerwic.html

Czytam juz drugå czesc i powiem Wam, ze tego typu zmagania osob dajå mi nadzieje na calkowite wyleczenie.
Te nasze lęki i ataki dziejå sie w glowie i leki mogå pomoc oczywiscie ale o pelnym sukcesie mozna powiedziec wowczas gdy sami nad sobå pracujemy i oswoimy sie ze strachem. Najgorsze rozwiåzanie to unikanie tego wroga jakim jest nerwica, unikanie stresujåcych sytuacji i zaszywanie sie w domu. Dlatego wracam do pracy, niech sie dzieje co chce ! Katarzynka, Gargul i Luki_Nerwusik dali rade. Jak bedzie gorzej to wtedy sie bede martwila a poki co czuje silnå potrzebe aby stanåc oko w oko z tå nerwicå na jej polu manewrowym.

-- 29 sty 2014, 01:45 --

elmopl79, Katarzynka40, Dobrej nocki Wam Laseczki :papa: :papa:

-- 29 sty 2014, 02:07 --

NA WESOLO
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak myslicie, czy postep techniczny sprzyja kotom ? ;)
Bo mnie trudno w to uwierzyc

Obrazek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tutaj pozytywny dowod ocieplenia klimatu :mrgreen:

Obrazek
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 29 sty 2014, 02:11
Zaczunam sie zastanawiac, czy Twoje posty sa dluzsze, czy podpis pod nimi ;_________;

-- 29 sty 2014, 01:13 --

Aha, myslalem, ze znowu cos dodalas do podpisu, a to zwykly obrazek na koniec. Zwracam honor.
<walczy o przerzyste forum bez avatarow i obrazkow, bo nic nie wnosza do niego> :P Chociaz avatary niech beda. Niech ktos wylaczy mozliwosc linkowania obrazkow, niech zostana same linki. Jak ktos bedzie chcial to kliknie. Przeciez wylaczenie ich z phpbb to 4 klikniecia wlacznie z zakladka administratora >.>

I juz tez nie czytaj za duzo, bo ostatnio jak przeczytalas oznajmilas wszem i wobec, ze kwasy/tluszcze omega-3 to wielkie zlo ;p

przez Tojaaa 29 sty 2014, 09:52
Dzień dobry spiochom :papa: ale mnie ubawily zdjęcia novej hahaha, normalnie aż mi sie gębą usmiechnela z rana, co jest rzadkością. A to określenie kurwica lękowa jest idealne :great: Gradrec, jesteś niesamowity. No u mnie dziś nie ma sra..ki porannej, ale o śniadaniu mogę zapomnieć, żołądek scisniety. Ciekawe jest to ,co pisał gargul, ze u niego ze2,3 mce wkrecalo die esci, no to moze jeszcze poczekać, kurcze nie wiem.
Katarzynko, mogę podać Ci rękę, brakuje mi pewności siebie, choć niby nie mam powodów, nie jestem jakaś ostatnia ani glupia :mrgreen: , haha tak mówią inni. Nie wiem skąd ta kiepska samoocena. Stresuje mnie byle co.
Darku przypominam Ci sie. Odpowiedz proszę czy przy zmianie esci na paro znów przejde przez uboki czy tez jeżeli to lek z tej samej grupy czyli ssri, to mozna traktować to jako kontynuację.
Nova, ja wcale nie chce wracać do roboty, w domku tak mi dobrze......

Sortuj wg