ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez qrulewna 11 kwi 2012, 21:14
po tych 2 kiepskich dniach na 3/4 nastepne "prawie 1 cała 10 "2 dni bez upierdliwosci
.jutro 10 zaczynam4 1time.
dodam ze benzo działa słabiej(generalnie nie wierze ze to twz tolerancja bo nie ma takiej opcji ze zmieniła sie dawka spokoju z dnia na dzien(3 dni roznicy i zeby uspokoiło sięę mnie nagle potrzeba 5!! a wczesniej przy moklarze 2,5 było bujane!)
na noc na wszelki wypad miansec połowka juz 3 raz.nie lubie budzic sie o 4 nad ranem-to nie fair wobec mojej corci;)
a i po depranilu kaca dostajesz juz w trakcie picia..!!!nie opyla sie.sprawdziłam 2 razy wiec wiem co mowię;)
(ostatnie msc na moklarze duzo pilam bywało...moze nie duzo ale regularnie)..
jak na do tej pory depranil polecam. ja:)))

-- 11 kwi 2012, 20:45 --

el_testosterone napisał(a):Za krótko bierzesz i jeszcze nie działa, to normalne. Twoja dawka zresztą jest za mała

ja wiem:)).na logiczny rozum to ...własnie tak jak mowisz ...ale moja "sajkotrenerka "twierdzi ze jestem dziwakiem i tak mega czułej osoby na psycholeki nie miała(alventa w podstawie zadziałała na mnie jak ..wisienka extt połaczona z brzydkim ciagnacym po ziemi "pramolono nasenem",wybacz nie wiem jak inaczej to moge inaczej okreslic(:).....wiec moze to nie placebo..u mnie?zwykły coaxil woził mnie 2 dni.zotral prawie 7.ja wiem ze to brzmi jak banialuki bo nikomu z tego co szperałam na necie tak "nie działo " sie tak jak mnie.ale to moze z okazji ze ..bywa nie nie odpuszczam.i alk i cos tam jeszcze:)sporadycznie.raz na 3 lub 4 msc ale jednak.;)
)

przez coldboy 12 kwi 2012, 17:08
:mhm:
Depralin 10mg

przez QueenForever 12 kwi 2012, 18:36
Producentom escitalopramu cos sie pomieszało z dawkowaniem-jesli escitalopram jak podają medycy ma dwukrotnie wyższą siłę wychwytu zwrotnego serotoniny od citalopramu którego dawka max to 60 mg to wobec powyzszego max dawka escitalopramu winna byc na poziomie 30 mg a wynosi 20mg-dodam ze okres półtrwania i aktywne metabolity obydwa leki mają na podobnym poziomie.
QueenForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coldboy 12 kwi 2012, 19:04
QueenForever, A coś już czujesz ???
Depralin 10mg

przez QueenForever 12 kwi 2012, 19:20
coldboy ból głowy i bezsenność...a poza tym czuje ze 20 mg to dla mnie za niska dawka i "wskocze" jutro na 30 mg.
QueenForever

przez Michuj 12 kwi 2012, 19:24
QueenForever, żadnych pozytywów?
Loża szyderców

przez coldboy 12 kwi 2012, 19:52
QueenForever, Sam nie "wskakuj"... Najlepiej skonsultuj z lekarzem bo różnie może być... Ja jadę na "dyszce" i chyba tic taci na mnie lepiej działają... U mnie chyba potrzeba czasu bo to silna nerwica jak mam zapadania nóg...
Depralin 10mg

przez QueenForever 12 kwi 2012, 20:47
Narazie Panowie nie czuje pozytywów tylko negatywy,czuje ze poprostu potrzebuje wyzszych dawek antydepresantów niz maksymalne,niektórzy juz tak mają...co do lekarza-lecze sie na własną ręke i nie potrzebuje znachora do szczescia który nie zna mnie tak dobrze jak ja sam.
QueenForever

przez coldboy 12 kwi 2012, 22:43
Odważnie :brawo: :brawo:
Depralin 10mg

przez qrulewna 13 kwi 2012, 10:24
jestem 2 dzien na 10 depralinu i zero skutkow ubocznych.sił duzo spiew na ustach.wczoraj miałam wrazenie ze az za bardzo.na noc klasycznie miansec połowka.alkohol zostawiam precz po całosci ale nie z okazji leczenia tylko ze względu na...kalorie.przytyłam 3 kg zimowo a ze jednym z moich "uprzyjemniaczy zyciowych" jest bulimia ...dodatkowe kilogramy budzą tą bestie.wiec odstawiam co niekonieczne do zycia:)
zomiren lezy nie ruszany od kilku dni czyli pełen gucior:)

przez el_testosterone 13 kwi 2012, 19:58
Myslę, że warto te 20mg próbować z miesiąc, powinno w tej dawce działać.

przez coldboy 14 kwi 2012, 15:00
Coś jakby jakby... Ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem... a raczej wschodem słońca ;)
Depralin 10mg

przez lukas 17 kwi 2012, 17:28
brałem Mozarin z tej grupy, podobno jest skuteczny ale na mnie nie podziałał, zresztą sam już nie wiem, brałem jeszcze jeden lek, więc trudno stwierdzić jego działanie tak do końca. Zostały mi dwa opakowania, już ich raczej nie wykorzystam, jakby coś, mogę odsprzedać.

przez coldboy 19 kwi 2012, 11:30
23 dzień... Nadal źle :(
Depralin 10mg

Sortuj wg