dobry psycholog z Trójmiasta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Vicki512 26 lip 2016, 18:04
Cześć.
Od wielu lat cierpię na nerwicę lękową, a teraz myślę że i stany depresyjne mnie dopadają :( :(
Do tej pory leczyłam się lekami u psychiatry, ale po odstawieniu łapałam większego doła. Chcę spróbować psychoterapii żeby raz na zawsze uporać się z tym.
Czy jest ktoś z Trójmiasta kto mógłby mi polecić dobrego psychologa na NFZ?

przez Tukaszwili 28 lip 2016, 10:48
Na NFZ niestety nie, natomiast prywatnie znam dwie świetne panie, które mnie prowadziły. Psychiatra doktor Trzebiatowska i psycholog Joanna Walczak. Dzięki nim teraz potrafię zupełnie normalnie funkcjonować, nawet kiedy dopadają mnie lekkie obawy o stan zdrowia.

przez bedzielepiej 28 lip 2016, 21:44
Tukaszwili napisał(a):psycholog Joanna Walczak

Ha ha, chodziłam do niej. Stwierdza borderline spojrzeniem w oczy już na pierwszej wizycie i później się tego sztywno i uparcie trzyma, by zapewnić sobie klienta, od razu zapowiada że terapia u niej to minimum 2 lata (a to niby nurt poznawczo-behawioralny :))))) Jak poszperacie w moich starych postach to się na pewno znajdzie się wiele o niej. Nadal bierze 120 zł za 5 minut kawkowania (a zarazem leczenia kaca)? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tukaszwili 29 lip 2016, 11:08
Chodziłem do Joanny Walczak i złego słowa nie powiem. Brała 100 złotych za wizytę, siedziałem z nią godzinę za każdym razem. Nie zdiagnozowała mnie po 1 wizycie, wszystko trwało jakieś 3 miesiące, które przyniosły dużą ulgę. Dała mi wiele rad, robiliśmy ciekawe ćwiczenia, które powodowały, że potrafiłem się uspokoić. Moim zdaniem jest świetnym psychologiem.

przez Neurotica_Lostica 30 lip 2016, 22:58
Słyszałam o d. Trzebiatowskiej, ogólnie w Trójmieście ona ma chyba dobre opinie, niestety sama nie miałam okazji u niej być.
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez Tukaszwili 01 sie 2016, 11:25
Trzebiatowska ma dobre opinie wśród osób, które leczyły się u niej prywatnie ( w tym ja :P), natomiast widziałem w Internecie, że ludzie, którzy przychodzili do niej do ZUSu (bo pracuje też w ZUSie jako psychiatra, która stwierdza czy dana osoba nadaje się np. na dalsze zwolenieni lekarskie czy może pracować) nie byli zadowoleni :D

przez bedzielepiej 01 sie 2016, 11:29
Tukaszwili napisał(a):Chodziłem do Joanny Walczak i złego słowa nie powiem. Brała 100 złotych za wizytę, siedziałem z nią godzinę za każdym razem. Nie zdiagnozowała mnie po 1 wizycie, wszystko trwało jakieś 3 miesiące, które przyniosły dużą ulgę. Dała mi wiele rad, robiliśmy ciekawe ćwiczenia, które powodowały, że potrafiłem się uspokoić. Moim zdaniem jest świetnym psychologiem.

ja chodziłam dwa lata temu i brała 120 zł, widocznie doszła do słusznego wniosku że nie jest tyle warta :P A czemu po 3 miesiącach zrezygnowałeś?

przez Vicki512 01 sie 2016, 14:07
Prywatnie to mam bardzo dobrą panią psychiatrę, psychoterapeutę ale niestety na psychoterapię prywatnie mnie nie stac.
A ktoś słyszał coś o psychiatrze Piotrze Stefanowiczu? Zapisałam się do niego na NFZ w Sopocie bo chcę uzyskac skierowanie do psychologa, takie są u nich procedury :?

przez Tukaszwili 02 sie 2016, 09:51
Tak, znam go, prowadził moją mamę. Dobry koleś.

bedzielepiej, po 3 miesiącach było już ze mną okej, dlatego ustaliliśmy, że nie muszę chodzić :P

Sortuj wg