Nerwica czy coś z sercem?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Andrew7826893 15 wrz 2015, 20:59
Czesc. Od okolo roku zachorowalem na nerwice, a bardziej dostawalem po prostu ostrych atakow paniki przy ktorych tetno skakalo mi do 160 a cisnienie 180/100.

Postanowilem zrobic takie badania :

EKG okolo 10 razy czesto podczas atakow - czysto

Holter 24h - tylko 1 skurcz dodatkowy

Echo serca - w porzadku

Badania krwi, tarczyca, cholesterol, enzymy sercowe podczas ataku wszystko ok.

Psychiatra dal mi Mozarin w dawce 20mg na dobe i faktycznie po nim ataki paniki zdarzaja mi sie gdzies raz na 2,3 miesiace. Musze jednak czasem wesprzec sie hydroksyzyna.

Ostatnio pojawily mi sie pulsujace bole w klatce ktore czuje tez w plecach na tej samej wysokosci po okolo minucie przechodzi.

Czy to mozliwe pomimo tych badan ze mam cos z serduchem czy to nerwica daje takie objawy ?

Dzieki za pomoc

przez Cortezjusz 16 wrz 2015, 01:22
Skoro serce przebadane i jest zdrowe to bardzo mozliwe ze to Twoja glowa :) moze to jakies bole od kregoslupa ? Ja przy nerwicy tez tak mam. Szczerze to przez 8 lat bylem pewny , ze mam chore serce...w ttm roku bylem prywatnie u 2 kardiologow i przebadalem sie i wyszlo ze serce zdrowe, dodatkowych skurczow chyba 6-7 na holterze wiec tez znikoma ilosc . Kardiolodzy powiedzieli , ze to w mojej glowie siedzi i problemów sercowych prawie wcale nie mam od tej diagnozy

Sortuj wg