Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica czy coś z sercem?


Andrew7826893

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Od okolo roku zachorowalem na nerwice, a bardziej dostawalem po prostu ostrych atakow paniki przy ktorych tetno skakalo mi do 160 a cisnienie 180/100.

 

Postanowilem zrobic takie badania :

 

EKG okolo 10 razy czesto podczas atakow - czysto

 

Holter 24h - tylko 1 skurcz dodatkowy

 

 

Echo serca - w porzadku

 

Badania krwi, tarczyca, cholesterol, enzymy sercowe podczas ataku wszystko ok.

 

Psychiatra dal mi Mozarin w dawce 20mg na dobe i faktycznie po nim ataki paniki zdarzaja mi sie gdzies raz na 2,3 miesiace. Musze jednak czasem wesprzec sie hydroksyzyna.

 

Ostatnio pojawily mi sie pulsujace bole w klatce ktore czuje tez w plecach na tej samej wysokosci po okolo minucie przechodzi.

 

Czy to mozliwe pomimo tych badan ze mam cos z serduchem czy to nerwica daje takie objawy ?

 

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro serce przebadane i jest zdrowe to bardzo mozliwe ze to Twoja glowa :) moze to jakies bole od kregoslupa ? Ja przy nerwicy tez tak mam. Szczerze to przez 8 lat bylem pewny , ze mam chore serce...w ttm roku bylem prywatnie u 2 kardiologow i przebadalem sie i wyszlo ze serce zdrowe, dodatkowych skurczow chyba 6-7 na holterze wiec tez znikoma ilosc . Kardiolodzy powiedzieli , ze to w mojej glowie siedzi i problemów sercowych prawie wcale nie mam od tej diagnozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×