Prozę o pomoc

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Prozę o pomoc

przez zdruzgotana 12 wrz 2015, 18:53
Jestem na forum nowa .Mam 43 lata .Od dłuższego czasu zagladam na forum i czytam watki o nerwicy lekowej i depresji .Moj koszmar zaczal się pod koniec czerwca tego roku . Przez 4 noce poda rząd wybudzalo mnie kołatanie seca .Wczesniej tez mi się to zdarzało , ale radziłam sobie z moim validolem .Od tego momentu tak się nakręciłam i tak cały czas myśle o tym ze postanowiłam iść do psychiatry pierwszy raz w życiu . Myślałam ze jak szystko powiem to będzie lepiej.Lekarz stwierdził zaburzenia lekowe i oczywiście przepisał leki antydepresyjne i uspakajające .Oczywiscie nie wykupiłam tych lekarstw. To jest mój największy problem lek i strach przed skutkami ubocznymi tych lekarstw .Najgorsze jest to ze teraz już myśle ze może mam depresje . Pojawiły się nowe objawy złe śpię bardzo przekonałam się tylko do hydro zeby spać ,ale i tak wydaje mi się ze nie śpię dobrze . Jem z rozsądku nie mam uczucia głodu .Jestem na zwolnieniu bo w pracy zero koncentracji . Mam kochająca rodzine , która prosi żebym brała leki a ja tak się ich boje .Jestem załamana ze tak w krótkim czasie doprowadziłam się do takiego stanu .Stalam się wyciszona ,wycofana .Czy wyjdę z tego stanu bez leków . Dodam jeszcze ze robiłam rożne badania krew,mocz,ekg,echo serca i tarczyca wszystko ok

Prozę o pomoc

przez Petra 12 wrz 2015, 19:53
Cześć !

W Twoim życiu wydarzyło się coś co bardzo przeżyłaś? Kłopoty w pracy? Nawet zwykła pyskówka z domu może nam usiaść w głowie.
Może o czymś NADMIERNIE myślisz?
z uniesień pozostało mi uniesienie brwi
ze wzruszeń wzruszenie ramion

Prozę o pomoc

przez zdruzgotana 12 wrz 2015, 20:18
Kłopotów w pracy nie mam, w domu tez dobrze a cały czas myśle co mnie spotkało . Ale ile można o tym myślec ?Zamiast brać leki i wychodzić z tego bałaganu .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prozę o pomoc

przez *_* 12 wrz 2015, 20:43
Psycholog kliniczny - psychoterapeuta z certyfikatem Polskiego towarzystwa psychiatrycznego moze Ci pomoc. poszukaj w necie
*_*
obserwowany

Prozę o pomoc

przez zdruzgotana 12 wrz 2015, 20:56
Bylam wczoraj na spotkaniu z Pania psycholog już drugi raz . Pani wszystko notowała . Decyzja należy do mnie czy leczenie farmakologiczne czy terapia .Uprzedzila mnie ze może to trochę potrwać .

Prozę o pomoc

przez *_* 12 wrz 2015, 20:57
Pytaj z poradniach Zdrowia psychicznego o psychologa klinicznego - koniecznie klinicznego bo ten ma wiedze z zakresu medycyny. A najlepiej psycholog kliniczny - psychoterapeuta z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
http://kolejki.nfz.gov.pl/ - Strona kolejkowa NFZ - poszukaj Poradnia Zdrowia Psychicznego
*_*
obserwowany

Prozę o pomoc

przez zdruzgotana 12 wrz 2015, 21:10
Dziękuje za pomoc i radę . Na coś muszę się zdecydować

Prozę o pomoc

przez Petra 12 wrz 2015, 22:24
ja nie biorę przypisanych leków, wydaję mi się ,że to "sztuczna radość" , wsparcie rodziny dużo daje.
Myślisz o tym co Cie spotkało? Może Ty tego potrzebujesz? Może chcesz zwrócic na siebie uwagę rodziny bardziej niż zwykle, w jakiś sposób tam podświadomie cieszy Cię ,że tak Ci każą się leczyć.
z uniesień pozostało mi uniesienie brwi
ze wzruszeń wzruszenie ramion

Prozę o pomoc

przez zdruzgotana 19 wrz 2015, 14:00
Witam ponownie tydzień temu opisałam mój problem zdrowotny i problem z braniem leków .Na wizycie lekarskiej we wtorek Pani doktor mocnymi słowami powiedziała ze muszę się zdecydować leki czy terapia .Wybralam leki,widząc mój strach przepisała mi coaxil 2x1 . Powiedziała ze to bardzo delikatny lek .Biore od wtorku .Moze ktoś brał i powie czy pomoże . Powiedziała ze zlikwiduje objawy somatyczne .Tak bardzo bym chciała poczuć uczucie głodu a nie jeść bo muszę ,spać normalnie i funkcjonować . Wiem ze te leki zaczynaja działać po 2,3 tygodniach .Musze czekać

Sortuj wg