mąż wyjechał za granicę do pracy a moja nerwica szaleje...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez iza800 16 lis 2013, 17:57
Kochani!Proszę Was o wsparcie ,mąz wyjechał do pracy za granicę a moja nerwica szaleje na całego.Cały czas mam dusznosci,boję się ze umrę,ze sobie nie poradze(mam pod opieką dziecko).Do tej pory(jak mąż był w kraju) dobrze sobie radziłam ,juz nie pamiętam kiedy miałam dusznosci a teraz wszystko wybuchło z siła wulkanu.W dodatku mąz dzwonił i mówił ze ma ciezkie warunki co dodatkowo mnie bardzo zmartwiło.Dodam ze to pierwszy taki wyjazd męza.Proszę o rady osoby które są w podobnej sytuacji.Proszę napiszcie jak sobie radzicie.Dla mnie ten czas jest bardzo ciężki

przez BohemianRhapsody 16 lis 2013, 18:14
Chyba przede wszystkim trzeba zacisnąć zęby i przeczekać najgorszy czas. Wtedy może przekonasz się, że dajesz sobie radę, że jesteś samodzielna i na tyle świetna, żeby i bez męża być świetną matką i zaradnym człowiekiem. Sama nie mam dzieci, ale jak to moja matka mówi (też sama wychowywała dzieci, ale "na stałe" sama) - najważniejsze to nie podchodzić do rodzicielstwa jak do egzaminu :D . Z drugiej strony, warto chyba prosić o pomoc. Matkę, teściową, przyjaciółkę? Lekarza, psychoterapeuty?

Trzymaj się i głowa do góry.

przez fairy 16 lis 2013, 19:18
Kiedy obudzisz sie rano pomyśl: A jednak żyję, nie udusiło mnie, nie dostałam zawału, nie zwariowałam itp itd. Czasami pomaga :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg