proszę o rade

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

proszę o rade

przez Miko33 13 lip 2013, 16:45
raptilionx napisał(a):łatwo powiedzieć znaleźć kompetentnego psychoterapeutę jestem studentem szukam w poznaniu psychoterapeuty

Ja polece moze ze swojej strony osobe, z ktora mialam bardzo dobry kontakt i ktora mozna powiedziec, ze praktycznie uratowala mi zycie. Jest to Pani Marika Krysiak. Chodzilam do niej na terapie indywidualne i bardzo mi pomogly w zyciu. Jestem zupelnie inna osoba niz kiedys.

Pozdrawiam serdecznie:)))

proszę o rade

przez raptilionx 17 lip 2013, 18:03
czuje się źle dzisiaj w pracy odmówiłem jednej pani pomocy bo mnie drażniła strasznie swoim słodkim głosem potem wkurzony siedziałem do końca dnia następnie przyjaciel mnie zirytował bo się umówiliśmy na dworcu a on poszedł jeszcze gdzieś i musiałem mu zajmować miejsce w pociągu al szczytem było gdy wysiadłem już w swoim mieście bo do pracy muszę dojeżdżać spotkaliśmy innego kolegę takie pijaczka który się wozi bo jest gruby i duży notabene ja jestem tego samego wzrostu i nawet lepiej wyglądam od niego bo nie mam bebzola. Ale szczytem był pwrót do domu do ojca panika mnie ogranęła jakby mnie mieli zamknąć z tygrysem bengalskim w klatce.

Sortuj wg