Czy ktos brał lorafen przez kilka lat w wysokich dawkach ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Efel 10 kwi 2013, 19:56
Skoro inne leki nie pomagają a po lorafenie czuję się zdrowy i wszystko się układa to chcę wybrać gorsze zło . Czy tak będzie zawsze , dopóki wezmę tabletkę, czy przy uzależnieniu zaczną zachodzić gorsze zmiany . Szukam tu odpowiedzi po jestem sfrustrowany , terapia nie pomogła , leki też ( nawet te mieszane w najwyższych dawkach ) Biorę obecnie 2,5 mg na lorafenu 3 razy dziennie . Proszę o jasną odpowiedź co mi grozi . Bo lekarze na moja leczenie już wykładają ręce a mi nie chce się żyć....Jeśli nie dopuszczę do efektu odstawienia , będę zawsze czuł się dobrze ?

przez KonradGorak 10 kwi 2013, 22:11
Efel napisał(a):Skoro inne leki nie pomagają a po lorafenie czuję się zdrowy i wszystko się układa to chcę wybrać gorsze zło . Czy tak będzie zawsze , dopóki wezmę tabletkę, czy przy uzależnieniu zaczną zachodzić gorsze zmiany . Szukam tu odpowiedzi po jestem sfrustrowany , terapia nie pomogła , leki też ( nawet te mieszane w najwyższych dawkach ) Biorę obecnie 2,5 mg na lorafenu 3 razy dziennie . Proszę o jasną odpowiedź co mi grozi . Bo lekarze na moja leczenie już wykładają ręce a mi nie chce się żyć....Jeśli nie dopuszczę do efektu odstawienia , będę zawsze czuł się dobrze ?

To taka trochę droga do nikąd. Kilka lat temu też się wspomagałem lorafenem ale w pewnym momencie potrzebowałem go więcej i więcej.
W pewnym momencie dochodzisz do granicy nasycenia i dawki. I potem żałujesz że tak się uzależniłeś od leku. Grozi Ci to że będziesz go musiał odstawić w najcięższym momencie.
Konrad Gorak
Podróżnik, Trener, Terapeuta, Tata,
Dawacz, Słuchacz, Mąż, Człowiek, Psycholog,
Odkrywca, Poszukiwacz, Rewolucjonista

Trener Sukcesu i Inteligencji Emocjonalnej
www.sukcescoach.pl

przez szczypiorek86 11 kwi 2013, 00:31
Dokładnie to taka droga do nikąd(podobne słowa usłyszałam ostatnio w gabinecie tylko trochę dosadniejsze),ale cóż biorę już około rok mi pomaga(oczywiście niestety nie w zalecanej dawce) i skutków ubocznych póki co też nie widzę.Mimo wszystko nie zachęcam nie popieram...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Efel 11 kwi 2013, 02:35
Dzięki za odpowiedź , zdaję sobie że ta droga do niczego nie prowadzi ale wolę być uzależniony od leku nić pół życia spędzić w łóżku z nerwicą i depresją . ostatno dostałem lek o nazwie amitryptylina był to lek ostatniego rzutu dzięki temu wynalazkowi stałem się impotentem i zastanawiam się czy go odstawić ? Myślice że ten objaw uboczny przejdzie ? Jeśli nie i jeśli tabletki nie zadziałają nadal zostanę przy lorafanie . Chcę jeszcze coś mieć z życia mam 25 lat i zostało mi niewiele . Piszę piosenki o swojej chorobie problemach w tym czuję się na prawdę dobry , odnalazłem swoją miłość . Dobranoc
Ostatnio edytowano 11 kwi 2013, 02:39 przez Efel, łącznie edytowano 1 raz

przez szczypiorek86 11 kwi 2013, 02:39
Ehh...przepraszam,ale nie wiesz co mówisz .tzn. teraz tak mówisz a jak się uzależnisz to zobaczysz ,że to jeszcze większę gó*no jak depresja czy nerwica ...Wiem łatwo się mądrzy innemu w końcu sama nie stronie od leków,ale lepiej się zastanów .Ja bym posłuchała czy poczytała (tzn. możesz przesłać link na priv).
szczypiorek86

przez Efel 11 kwi 2013, 02:41
W prządku

-- 11 kwi 2013, 01:47 --

szczypiorek86 doszła wiadomość ? Nie za bardzo jestem jeszcze obeznany w tym czacie .

przez szczypiorek86 11 kwi 2013, 03:37
Efel napisał(a):W prządku

-- 11 kwi 2013, 01:47 --

szczypiorek86 doszła wiadomość ? Nie za bardzo jestem jeszcze obeznany w tym czacie .

Doszła,doszła...Powiem na mnie działa ,szczegulnie przekaz .Jak na amatora szacunek.Polecam innym,ale trzeba lubić ten styl...
szczypiorek86

przez Efel 11 kwi 2013, 03:39
Dzięki za opinię powalczę bez lorafenu .

Sortuj wg