moja nerwica czy to nerwica?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez aga3000 11 paź 2012, 20:15
witam
podobno mam nerwice sa to lęki trwajace calymi dniami nawet tygodniami czasem tak silne ze nie moge wysiedziec i nie wiem co ze soba robic najgorsze jest to ze nawet leki z grupy benzo nie przynosza mi ulgi.... czy znacie jakies leki ktore mi pomoga? zaczelam brac triccctico i albo czuje sie po nim gorzej albo mam gorszy okres w zyciu juz sama nie wiem czy ten lek moze nasilic leki?
i mam pytanie czy ktos mial tak ze usnal z lekkim lekiem a wybudzil sie z wielkim strachem, cala mokra glowa i dziwnym uczuciem w niej z pulsem 130 i wlaeniem serca? czesto jak nie mam lekow mam dzw2ina glowe... slaba jakas i co raz na pare sekun robi mi sie w niej jakos dziwnie i w tym momencie pojawia sie strach lek.... prosze oodpwoeidz czy taz tak macie... jakie leki wam pomogly bo juz watpie ze bedzie lepiej
pozdrawiam

przez pysiunia 11 paź 2012, 20:21
Aga3000, Też tak miałam. Czasami nawet gorzej, że sama nie potrafiłam sobie poradzić. Bałam się tych napadów lęku i to potęgowało je.
Koniecznie powinnaś iść do psychiatry po diagnozę. Może jakieś lekarstwo również.
Dobrze byłoby, gdybyś z ustaloną diagnozą zwróciła się do psychoterapeuty.
Pozdrawiam :) Kika
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

przez aga3000 11 paź 2012, 20:46
hej kika :)
dzieki ze sie odezwalas lepiej jesli pogada sie z kims kto tez tak mial ... boje sie tej nerwicy wzialam przed chwila dwa clomazepany i zero ulgi... nie wiem co robic syn ma 8 lat zamiast pomoc mu przy lekcjach poczytac z nim nie moge usiedziec tylko co chila ide do kuchni i pale ciezka nawet zasnac z tym uczuciem. A Ty jak sie taeraz czujesz ? Bralas jakies leki czy cos Ci pomoglo. Meczy mnie to strasznie najgorzej ze tu juz tak poltora miesiaca moze z 5 dni dobrych mialam w tym czasie ... nie wiem czy ten lek triccito nie nasila mojch lekow....
pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg