wyjazdy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

wyjazdy

przez smutasek111 04 sie 2012, 11:43
Kochani, mam 39 lat i juz od dziecka słyszałam, że mam nerwicę wegetatywną. Całe życie z nią koszmar. Mija dzień za dniem i jakoś leci. Niestety wraz z wiekiem doszedł strach przed tym, ze jestem już coraz starsza i moga dopaść mnie różne choroby. Gdzieś w podświadomości chyba to we mnie tkwi. Codzienne zawroty głowy i strach przed zemdleniem. Jutro mam wyjazd do rodziny na Chrzest, no i się zaczyna, boje się i boję ale nie wiem czego. Nogi jak z waty, trzęsawka w środku, ogromna niemoc, brak sił, karuzela w głowie i myśli jak od tego wyjazdu się wykręcić. Tak samo reaguję przed każdym wyjazdem i każdym przyjazdem kogokolwiek do mnie. Żyję w konkubinacie od 8 lat, jest to luźny związek bo tylko w takim mogę żyć, muszę wiedzieć, że zawsze moge wyjść z domu nawet w nocy. Mój partner bardzo dużo pracuje i nie ma go w domu a jak nie pracuje to idzie pić ze znajomymi. Nie mam znajomych wcale, z nikim nie rozmawiam może w sklepie. Mam 16 letnią córkę, z którą jestem ogromnie zżyta. Jest dla mnie wszystkim i to ona wypełnia całe moje życie. Jest moim przyjacielem. Ale niedługo odejdzie do własnego świata. Boję się tego i gdy pomyslę o tym od razu płaczę. Pomóżcie jak pojechać jutro do rodziny boję się.

wyjazdy

przez Artemizja 04 sie 2012, 19:26
smutasek111, a czy próbowałaś szukać pomocy u specjalisty?Psychiatra?Terapia?Przez Internet ciężko jest coś zdziałać.Droga wirtualną,niewiele można zrobić,poza wsparciem i słowami otuchy.Pomocy trzeba poszukać w realu.Z tego,co opisujesz,to,co się z Tobą dzieje,bardzo utrudnia Ci życie.Może warto coś z tym spróbować zrobić?Podjąć leczenie?Skoro przez tyle lat sprawiało Ci to tyle trudności,to samo niestety nie przejdzie...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

wyjazdy

przez nomorewords43 16 sie 2012, 16:10
smutasek111 napisał(a):Kochani, mam 39 lat i juz od dziecka słyszałam, że mam nerwicę wegetatywną. Całe życie z nią koszmar. Mija dzień za dniem i jakoś leci. Niestety wraz z wiekiem doszedł strach przed tym, ze jestem już coraz starsza i moga dopaść mnie różne choroby. Gdzieś w podświadomości chyba to we mnie tkwi. Codzienne zawroty głowy i strach przed zemdleniem. Jutro mam wyjazd do rodziny na Chrzest, no i się zaczyna, boje się i boję ale nie wiem czego. Nogi jak z waty, trzęsawka w środku, ogromna niemoc, brak sił, karuzela w głowie i myśli jak od tego wyjazdu się wykręcić. Tak samo reaguję przed każdym wyjazdem i każdym przyjazdem kogokolwiek do mnie. Żyję w konkubinacie od 8 lat, jest to luźny związek bo tylko w takim mogę żyć, muszę wiedzieć, że zawsze moge wyjść z domu nawet w nocy. Mój partner bardzo dużo pracuje i nie ma go w domu a jak nie pracuje to idzie pić ze znajomymi. Nie mam znajomych wcale, z nikim nie rozmawiam może w sklepie. Mam 16 letnią córkę, z którą jestem ogromnie zżyta. Jest dla mnie wszystkim i to ona wypełnia całe moje życie. Jest moim przyjacielem. Ale niedługo odejdzie do własnego świata. Boję się tego i gdy pomyslę o tym od razu płaczę. Pomóżcie jak pojechać jutro do rodziny boję się.

Jutro było wczoraj, minęło,ale linknę coś, co przyda Ci się nie na jutro a na całe życie.
Jesteś osobą dorosłą i zapewne uznasz to co linknę za oczywiste, ale był tu wątek: co-pomaga-si-wyleczy-z-nerwicy-i-jak-to-zrobi-t12994.html
a w nim post forumowicza o nazwie tomakin
90% nerwic lękowych zależy od odżywiania się

______
www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Celowo zacytowałem link z jego sygnaturki. Zajrzyj tam, proszę.
39 lat jesteś oszukiwana przez konwencjonalną medycynę i męczysz się.
40 rok to czas kiedy można zacząć żyć od nowa np. dzięki medycynie niekonwencjonalnej
-zawsze do usług - nomorewords43
nomorewords43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg