Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowa i proszę o pomoc


załamana1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowa, ale czuje, że dobrze trafiłam. W skrócie opiszę swój problem, liczę na Wasze wsparcie, pomoc, doradzenie w podjęciu decyzji.

Otóż mój problem zaczął się 3 lata temu. Problemy w małżeństwie. Przerażał mnie kompletny brak odpowiedzialności ze strony męża. Wszystko na mojej głowie. Mój organizm zaczął się buntować - omdlenia, bóle i zawroty głowy, napadowy częstoskurcz komorowy serca. Tysiące badań, które niczego nie wykazały. Psychoterapia, która pomogła. Rozwiodłam się z mężem. Objawy nerwicy ustąpiły, ale pojawił się nowy problem - paniczny starch o swoje zdrowie. Zaczęło się w styczniu od zapalenia oskrzeli - jeden antybiotyk, drugi. Kaszel dopiero po długim czaie ustąpił, ale po infekcji wyskoczył mi węzeł chłonny za uchem. Laryngolog stwierdził, że to nic takiego. Badani krwi ok, na usg wyszło, że węzeł nie jest powiększony (radiolog zapewniał, że jestem b. szczupła dlatego jest wyczuwalny), ma niecały 1 cm, ma charakter odczynowy. Po tej stronie co wyskoczył węzeł mam dwa chore zęby. Nie dawało spokoju, poszłam do drugiego radiologa, który powietrdził, ze węzł nie są powięksozne. A ja nadal panikowałam, do tego stopnia, że potrafiłam pół dnia przepłakać bo naczytałam się o chłoniaku.

Później zdałam sobie sprawę, że to może objaw hipochondrii. Poszłam do psychiatry. Lekarka kazała wyleczyć zęby i zapewniała, że węzeł zniknie. A ja dalej sobie chłoniaka wkręcam, macam co chwile, raz mam wrażenie, że robi się mniejszy, a za pare minut mam wrażenie, że rośnie w oczach. Psychiatra zapisała lek PAROGEN w dawce - 1 tydzień 10mg, a później po całej tabletce, czyli po 20mg. Powiedziała, że kuracja na 3 miesiące. Lek wykupiłam, ulotkę przeczytałam i jestem przerażona. Proszę podpowiedzcie, czy warto brać ten lek, czy próbować sobie jakoś inaczej poradzić? Do psychologa mam szansędostaćsię dopiero w maju, a na prywatną wizytę mnie nie stać. Proszę napiszcie co robić, jak sobie poradzić, bo jestem kompletnie załamana. Panicznie boję się, że to chłoniak:(((((((((((((((((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamana1000, od siebie dodam że z 30 wymienionych w ulotce mojego leku działań nieporządanych u mnie wystąpiły dwa i to najmniej dokuczliwe. Odrobinę zwiekszona potliwość i delikatne zawroty głowy twajace 10-15 sekund raz na 2-3 dni.

A w ulotce mojego leku było chyba wszystko łącznie z zawałem serca , udarem i niewydolnościa wątroby.

Tak że nie stresuj się i bierz lek jak Ci go lekarz zapisał. Bedzie dobrze za jakiś czas. Ja mam czesto powiekszone infekcyjnie wezły za uszne tak że skoro wszystkie badania sa OK to do chłoniaka Ci na pewno bardzo daleko :D

 

tu masz cały dział o tym leku i pochodnych w którym wypowiadają sie osoby zażywający ten lek post512912.html?hilit=parogen#p512912 jakbys miała jakies objawy to pisz w tym wątku napewno Ci doradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×