Jak uzmyslowic rodzinie moją sytuacje.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Jak uzmyslowic rodzinie moją sytuacje.

przez Dori26 06 sie 2010, 12:50
Pociesze cie i powiem ze moja babcia caly dzien przesiedzi w swojim pokoju,twierdzac ze przezemnie wariuje bo ciagle cos mnie boli,takze caly dzien siedze sama bo bliscy mnie nierozumia nawet do mnie niechodza nawet dzis gdy mam urodziny nikogo niema i niebedzie niewiem czyzby nerwica byla zarazliwa :mrgreen:

przez TheGrengolada 06 sie 2010, 13:10
TheGrengolada napisał(a):Może powiedz jej jasno, czego od niej wymagasz. Na przykład, że potrzebujesz spokoju, kiedy się źle czujesz, albo że uspokaja Cię słuchanie muzyki i chciałbyś, żeby okazała wyrozumiałość, mimo że ją na przykład ta muzyka denerwuje.

Źle mnie zrozumieliście: dałam po prostu przykład. Na ogół lepiej jest zobrazować jakoś swoje słowa. Nie znam niczyjej sytuacji domowej, nie mogę przecież powiedzieć ,,rób to, a tego nie".

przez sebastian86 06 sie 2010, 14:57
np jak zobrazowac?
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez To takie czary... 08 sie 2010, 01:18
sebastian86 napisał(a): a zawsze sprawiala wrazenie osoby wrazliwej na czyjas krzywde. musze znalezc osobe ktora mi pomoze w takis sposob jak zrobilaby to uswiadomiona matka
sebastianie chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego tak ci zależy na przekonaniu/uświadomieniu mamy .
Wszyscy desperacko potrzebujemy miłości ,zrozumienia ,pomocy ,nadrobienia strat z dzieciństwa.Problem w tym że w dzisiejszych czasach miłość trudniej zdobyć niż platynę... albo niema jej pod ręką jak jest potrzebna.

Z niektórych postów wynika że "najedzony w życiu nie zrozumie głodnego".

Duża część naszych problemów to walka z samym sobą i musimy ją stoczyć sami,niestety nikt tego za nas nie zrobi.
To takie czary...

przez lukasz1 08 sie 2010, 23:23
Rodzina w moim przypadku to niestety największy problem w zwalczaniu choroby. Dla nich jestem poprostu nie normalny i sobie "coś" wmawiam. Do tego wykańczają mnie psychicznie...

przez To takie czary... 08 sie 2010, 23:32
lukasz1 napisał(a):Rodzina w moim przypadku to niestety największy problem w zwalczaniu choroby. Dla nich jestem poprostu nie normalny i sobie "coś" wmawiam. Do tego wykańczają mnie psychicznie...
W dzisiejszym porąbanym świecie bez zasad pojęcie "nienormalny" wcale niemusi być obelgą :smile:
To takie czary...

przez xmartuskax 10 sie 2010, 00:01
w moim przypadku cała moja rodzina wie o mojej chorobie, ale to tylko dlatego ze mialam duzo objawow somatycznych i doluje mnie to ze pomimo ze wszyscy niby wiedza ze jestem chora to i tak caly czas slysze ze sie nad soba uzalam ;/ a najgorsze w tym wszystkim jest to ze moja mama jest pielegniarka i ona doskonale wie przez co przechodze a i tak ma to gdzies :(
nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku...

przez Agnieszka1981 10 sie 2010, 20:29
Mnie też nie rozumieją i twierdzą, że sama sobie nabijam w głowę i muszę przestać. Tylko do cholery niech mi ktoś powie jak??

przez szybkirys 10 sie 2010, 20:30
wymaga to odwagi, mozna poprosic psychologa o pomoc, przetrenowac "na sucho"

Sortuj wg