OKROPNE UPAŁY I BÓL GŁOWY

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: OKROPNE UPAŁY I BÓL GŁOWY

przez linka 11 cze 2010, 15:19
yans, Najlepiej ze swojego ogródka, jak nie ma to gdzieś w pobliżu rzek zawsze rośnie...jak się idzie na spacer można często spotkać.....albo - zasadzić w doniczce na balkonie :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: OKROPNE UPAŁY I BÓL GŁOWY

przez Joaśka 11 cze 2010, 18:02
Majster napisał(a):Dokladnie jak Ty. Do tego dochodzi ból oczu trudny do zniesienia (mam koci wzrok) i podwojne widzenie, bez kitu. W samo poludnie unikam wychodzenia na naslonecznione przestrzenie bo po powrocie w cien trace wzrok. Kiedys wylazlem w takie upaly na balkon, jest caly na bialo, posiedzialem tam chwile, a po powrocie do mieszkania wyrznalem jak dlugi i nie wiedzialem jak sie do lazienki idzie.

Skąd ja to znam... :evil: :roll: Mnie od słońca tak potwornie bolą oczy, że muszę chodzić z zamkniętymi. :shock: Bo mam wrażenie, że mi to słońce rozsadzi oczy, i też robią się takie kocie, błyszczące. A potem w cieniu mam ciemno przed oczami. :evil:
Joaśka

Sortuj wg