MOja przypadlosc.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: MOja przypadlosc.

przez Arcio 17 lip 2009, 18:18
Oczywiście. Jest jeszcze "wyzszy stan" w ktorym kończyny są "z waty" i nawet uniesienie jabłka w ręce jest wtedy bardzo trudne. Jak to pokonać? nie wiem, mi po niedługim czasie przeszło samoistnie i juz nigdy nie wrociło
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tonął już nie jeden raz i rekinom patrzył w twarz ale strachu w nim nie zauważył nikt

przez kass18 17 lip 2009, 18:46
Tylko ze ja mam to caly czas. Zwlaszcza jak chodze zaczyna mi ise w glowie krecic, nie jakos mocno ale sie kreci, i jak wchodze po schodach to mam slabe nogi, nigdy tego nie mialem- gram w pilke jestem w miare silny i mam dobra kondycje.

przez beatrice 17 lip 2009, 20:18
Każdy przez to ponoć musi przejść w walce z nerwicą... Tak mi mówiono...
Ja mam uczucie jakby mi stopy i tyłek zdrętwiał, a neurologicznie wszystko ok.
Czyli taki problem ze strony nerwicy...

Ja staram się nie poddawać... Od wystąpienia takich objawów, zaczęłam sama walczyć z nerwami. Jak? Po prostu zaczęłam wierzyć w siebie... Ktoś by powiedział NARCYZM... Ja mówię wewnętrzna walka!

Uśmiecham się sama do siebie, słucham ulubionej muzyki, robię remont i ubieram się bardziej wyzywająco niż zwykle ( z zaznaczeniem - w życiu bym takich ciuchów nie ubrała jak teraz :P ). Pomaga mi to uwierzyć w siebie i nie myśleć... A to już działa!

Główki do góry i uśmiechy proszę :D
Gdybym miał haftowane srebrem szaty nieboskłonu[...]Wówczas rozłożyłbym szaty wszystkie u stóp twoich|Lecz ja, biednym będąc, mam tylko marzenia|Więc rozłożyłem sny swe wszystkie u stóp twoich|Krocz ostrożnie, bo stąpasz po moich marzeniach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg