Nerwica lękowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica lękowa

przez whtt 06 lut 2009, 22:02
Witam wszystkich forumowiczów jako nowa ofiara nerwicy:( Mam na imie Adrian mam 18 lat moje objawy to dziwne uczucie niemożności nabrania do pełna powietrza ścisk w klatce piersiowej kłucie w okolicach serca budzenie sie w nocy czy tez nagłe ataki lęku wykryli mi tez wrzody żołądka i helicobakter jednak jestem już po eradykcjii czyli tzw leczeniu obecnie zażywam pół tabletki Arketis-u jednakże mam pytanie czy ktoś z was miał podobne objawy i czy to wkońcu minie oczywiście leczone bo czasami mam wrażenie jakbym sie miał udusić a same badania w szpitalu wykazały iż wszystko prócz żołądka i dwunastnicy mam zdrowe tzn serce nerki wątrobe jelita trzustke itd ... Z góry dziękuje i pozdrawiam za pomoc:)
..."Jedni kradną bo mają takie hobby , a drudzy kradną BO SĄ GŁODNI"...

Re: Nerwica lękowa

przez Victorek 06 lut 2009, 22:39
whtt, witaj , tę zmiałem kiedyś problemy z oddychaniem, dusznością, i nie mogłem oddychac pełną piersią, budzenie się w nocy z lekiem i łapaniem powietrza, myślę że wszystko może przejść....leczone a leczysz to ? :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez whtt 06 lut 2009, 22:41
Mam ten lek co napisałem i psychoterapie do tego gastrologa i matke pielęgniarke a można wiedzieć ile sie z tego leczyłeś?:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Victorek 06 lut 2009, 22:58
Wiesz co nie pytaj się ile :) każdy z nas ma swoją osobowość, mnie kiedyś psychiatra powiedział że wszystko zależy też od człowieka, mówię tutaj o wyleczeniu. Tak wiec wyleczyć to można i czesto bardzo szybko, nie znam tego leku o którym piszesz a psychoterapia? ile już na nią chodzisz?
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez whtt 06 lut 2009, 23:17
heh..rozumiem :) no ja dopiero zaczynam kuracje u psychatrów i zaczynam brać leki tyle dobrze że jestem bez używek więc mam zdrowy organizm ale to pobudki w środku nocy zaczynają być irytujące...

Sortuj wg