Wyobraźnia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Wyobraźnia

przez Cygan 04 lut 2009, 22:56
Mam takie pytanie, dzisiaj późnym wieczorem usłyszałem delikatne pukanie do do drzwi ciche i delikatne jakby pukało małe dziecko (pukanie do drzwi wydaje charakterystyczny odgłos trudno je pomylić) spojrzałem przez wizjer - ciemno, otworzyłem drzwi i usłyszałem odgłos schodzących po schodach małych nóżek zamknąłem drzwi wróciłem do komputera i zdarzenie powtórzyło się kilkukrotnie. Nie jest to po raz pierwszy. Czy potrzebuję porady psychologa? Czy coś zaczyna dziać się w mojej głowie?

Re: Wyobraźnia

przez LucidMan 04 lut 2009, 23:38
Jeśli się to powtórzy, to przydałaby się rozmowa. Ale możesz też spróbować śledzić "to coś". Ja osobiście to bym się bał tego.

Pozdrawiam
Lucid life

przez anonimowa 04 lut 2009, 23:54
Ja też... zaraz pomyślałam sobie, że to może jakiś duch, zjawiska paranormalne.
Czasem wydaje mi się, jakby ktoś za mną stał, albo wyobrażam sobie, że zaraz ujrzę coś dziwnego za szybą okna... to tylko nasza wyobraźnia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cleo27 05 lut 2009, 14:55
Nie chce Cie straszyc,ale byc moze to nie Twoja wyobraznia ,ale zjawisko paranormalne.Wiem,ze bardzo ciezko jest w cos takiego uwierzyc,ale w mojej bliskiej rodzinie byly takie wlasnie zdarzenia jak opisujesz tyle tylko,ze oni slyszeli kroki,pozniej pukanie a jak podchodzili to nikogo nie bylo.Slyszalo to kilka osob tak wiec o przeslyszeniu badz zaburzeniu psychicznym nie moglo byc mowy. Istnieje jednak jeszcze mozliwosc,ze jakies dzieci z klatki,z osiedla robia sobie zarty :D
oj....pózniej coś napiszę!

Sortuj wg