GŁOWA :((((((((

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: GŁOWA :((((((((

przez amalka 07 sty 2009, 08:48
Mika, na pytanie twoje skąd ci się to bierze.... odpowie ci na pewno psycholog :smile:
Polecam w zaburzeniach nerwicowych psychoterapię, naprawdę działa, czasami trzeba signąc po leki.

przez rolingstone 07 sty 2009, 14:31
mika89 napisał(a): kazdy mi doradza psychologa ale ja sie wstydze i boje;/ modle sie kazdego dnia zeby to odszlo ode mnie...mam nadzieje ze kiedys bed emogla normalnie funkcjonowac!!!

Wizyta u psychologa jest chyba najlepszym wyjściem. Wszyscy życzymy Ci powrotu do zdrowia, ale też wiadomo, że nerwica jest na tyle wredna, że sama nie chce się za bardzo wycofać. Nie masz się czego wstydzić i bać. To nic strasznego i nic wstydliwego (w niektórych krajach to nawet modne ;)

Poza tym stosuj psychoterapię na własną rękę - relaksuj się, spaceruj, słuchaj wyciszającej muzyki. Ale gdy już nie będziesz mogła dać sobie rady, nie męcz się i skorzystaj z porady u psychologa. Pozdrawiam!
Nerwicę można pokonać :)

przez Dominik1994 07 sty 2009, 15:41
Mam pytanie czy jak się ma nerwice można gorączkować???
I jakiego rodzaju wy macie bóle mnie kuje w rożnych miejscach,uciska cierpnie i wogule takie dziwne uczucie nieraz mam nie wiem jak to nazwać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amalka 07 sty 2009, 20:15
Dominiku, jak wysoko gorączkować? . Bo jesli to jest stan podgorączkowy to pewnie można , natomiast wyższa temperatura to raczej nie, chociaż musiałbyś zapytać lekarza o to, to w końcu fachowiec :smile:
A co do bólu...to czasami człowiek czuje się ogólnie osłabiony, potłuczony, czasami jest to kłucie w sercu, ból głowy, mnie bardzo bolały i jeszcze czasami bolą stawy zwłaszcza nóg i w nadgarstku.Uczucie ucisku w klatce piersiowej , ciężkości w żołądku...to też objawy nerwicy. Zresztą ona u każdego może się objawiać inaczej. Bardzo często człowiek nie daje wiary ,że takie objawy może wywołać nerwica. Jest przekonany ,że jest ciężko chory, robi steki badań i...wychodzi ,że jest zdrowy....i słyszy bardzo często..... jesteś zdrowy...to tylko nerwica :smile:
Najlepiej jakbyś poszedł do lekarza, który zdiagnozowałby cię

przez Venus 07 sty 2009, 20:20
Jak mi powiedział lekarz na ostrym dyżurze, nerwica może dawać objawy wszystkich chorób świata! :?
Bla bla bla...

przez amalka 07 sty 2009, 20:35
wszystkie choroby świata Łączcie się! :D

przez Dominik1994 07 sty 2009, 21:34
MI już wykryli nerwice i już wcześniej miale uciski w gardle.Teraz też byłem u lekarz i to samo powiedział.

przez Victorek 07 sty 2009, 21:56
Dominik1994, widzisz wczuwasz się w kolejne objawy.... nie rób tego, wiem że to nie łatwe aleeee nie trać życia na tą cholerę, jeżeli masz uciski w gardle to NERWICA, szczególnie jezeli lekarz to potwierdził, mnie w głowie też cierpnie, może nie tyle co w głowie ale na skórze, jakby mi z tyłu włosy do góry same stawały
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez mika89 07 sty 2009, 22:00
Dominik 1994...ja mam to samo;/ dzisiaj w nocy myslalam ze spokojnie zasne ze w koncu sie wyspie, niby zasnelam lecz w srodku nocy sie przebudzilam i nagle czuje ze umieram serce mi cosraz mocniej bije ale pomalu sie uspokiolam;/ to juz caly dzien o tym mysle ze cos mi jest kluje mnie serce, boli tyl glowy...to ja juz mysli ze to cisnienie ze cos mi sie stanie;/ chociaz wiem staram sie zrozumiec ze to nerwica zebym sie uspokoila....ale ciagle te mysli ze moze jednak nie ze cos mi sie stanie;(( juz nie daje rady....i juz slabo, bol calego ciala omdlewanie, zawroty glowy...dlaczego my tak musimy cierpiec??;((

przez Dominik1994 07 sty 2009, 22:22
Ta choroba jest bardzo wnerwiając w szkole nie moge się na niczym skupić i tylko myślę o tej głowie że mam guza mózgu i wmawiam sobie jakieś inne choroby bardzo to wnerwia.Mam już mam takie myśli,że jak i tak dzisiaj przeżyje ten dzień to na pewno jutro umrę nie wiem czy ktoś was tak ma.Nie ciesze sie zupełnie niczym bo odrazu przypominam sobie o głowie;/;/ i odrazu zaczyna boleć

przez amalka 08 sty 2009, 09:41
ech Dominiku, naprawdę powinieneś pójśc do psychologa, który pomoże tobie dojśc do tego skąd u ciebie, tak młodego chłopaka biorą się takie lęki. Góza mózgu, zawał to też przerabiałam...wszystko w zasadzie można sobie wmówic i co najgorsze zaczyna się wierzyć w to i odczuwać objawy. Proponuję żebyś za bardzo nie wsłuchiwał się w siebie ,zajął swoje myśli czymkolwiek...czytaniem , filmem... kolegami ... 9wiem ,że łatwo mówic to ...ale działa ), pozatym psycholog pomoże tobie opanowywać ataki lęku i paniki.
Spróbuj , może staniesz się silniejszy :D
pozdrawiam wszystkich

przez Victorek 08 sty 2009, 20:51
Dominik przede wszystkim musisz przyjąć do wiadomości że to od stresu, nerw, twój organizm tak reaguje, do tego zawsze przy tego rodzaju sprawach pojaiwa się lęk o różne rzeczy, on ma wile oblicz, ty boisz się guza, tego że umrzesz, kto inny wielu rzeczy i nie ważne co by to było zawsze nie daje się to na niczym skupić ani normalnie żyć, myślę że może powinieneś z rówieśnikami się częściej spotykać, oczywiście daję tylko przykład, bo być może by cię to wyciągneło, ale najpierw choć wiem że to trudne, spróbuj przyjąc do głowy to co masz to LĘKOWE, to po prostu lęk, a nie żadne inne choroby cielesne.
Wyjdziesz z tego, zobaczysz.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Venus 08 sty 2009, 20:57
Dominiku, jak powiedziała mi moja Pani psycholog, te wszystkie objawy czemuś służą, to właściwie system obronny naszego organizmu. On nam sygnalizuje, że ma dość sytuacji stresowych, że jest tym zmęczony, że tłumimy w sobie jakieś emocje. Daje nam sygnał, żebyśmy zaczęli się uspakajać. To niezwykle trudne i żeby było łatwiej właśnie najlepiej udać się do psychologa, ale trzeba też pracować powolutku nad sobą.
Bla bla bla...

przez Dominik1994 09 sty 2009, 22:35
Chciałbym się zapytać czy wy też macie takie jakby zaburzenia świadomości jakby byście niebyli w sobie i wogule takie jak byś się odłączył od świata ?????

Sortuj wg