Skocz do zawartości
Nerwica.com

Udało mi się!


Morfik

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu czuję, że coś mi w życiu zaczyna wychodzić. Napisałem tutaj kilka postów, każdy kto je czytał wie, że nie było ze mną najlepiej. Zero motywacji do działania, zero czegokolwiek, absolutny brak pomysłu na życie. Poznałem tutaj osobę, której jestem bardzo wdzięczny za pomoc i zrozumienie. Dzięki niej odkryłem co mogę robić w życiu i co rzeczywiście wychodzi mi całkiem dobrze.

 

Założyłem swój blog http://salatkazgier.wordpress.com/

 

Na razie jest tam kilka moich wpisów, głównie recenzji kilku gier. Jest to blog poświęcony w całości grom komputerowym i konsolowym. Mam kilka pomysłów jak to wszystko rozwinąć jeszcze bardziej. Słyszałem już parę fajnych słów na temat tego co robię. Nawet nie wiecie jak to pomaga, szczególnie właśnie takiej osobie jak ja. Niestety jednak ludzie nie za bardzo chcą komentować. Proszę Was o to, drodzy użytkownicy tego forum. Napiszcie pochwałę, konstruktywną krytykę, jakieś cenne wskazówki. Jednym słowem cokolwiek, nawet nie wiecie jak takie coś człowieka motywuje do działania i rozwijana samego siebie.

 

Zachęcam również innych do robienia takich rzeczy, kto wie, może to akurat Wam pomoże tak samo jak pomogło mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×